Niedawno pojawiła się koncepcja "stylu ulicy". Termin ten odnosi się do pewnego stylu ubioru, który jest używany jako codzienny styl i zwykłych ludzi i celebrytów.

Ubrania typu street nie oznaczają żadnych sztywnych zasad. Niemniej jednak ten styl pozwala wyrazić siebie i swoje preferencje przy pomocy ubrań. W stylu ulicznym dozwolone wszelkie ubrania. Najważniejsze to być wygodnym, a osoba powinna czuć się swobodnie i zrelaksowana w niej.

Styl uliczny wywodzi się ze światowych stolic - Paryża, Tokio, Nowego Jorku, Tel Awiwu. Młodzi ludzie zaczęli pojawiać się na głównych ulicach miast i radykalnie wyróżniają się z tłumu swoim wyglądem. Często młodzi ludzie są wyjątkowo bez smaku, ale to daje im pewną oryginalność. W Kijowie, Moskwie, Mińsku i innych post-sowieckich stolicach przedstawiciele ulic pojawili się zaledwie kilka lat temu. Można je znaleźć w metrze, metrze, kawiarniach i innych miejscach publicznych.

Głównymi ubraniami reprezentatywnymi w ubraniu reprezentującym styl ulicy są: obcisłe dżinsy, jasne koszulki i T-shirty, kurtka, koszule w kratkę, krawat i trampki. Większość dziewcząt woli nosić "męskie" rzeczy, ale czasami są całkiem kobiece stroje - spódnice, dopasowane sukienki, kolorowe sukienki. Powszechnie stosowana biżuteria i duża, jasna biżuteria.

Уличная мода японии

Wiele ubrań w stylu ulicznym kupuje się z drugiej ręki. Przedstawiciele tego stylu ubioru podążają za modą światowych stolic i starają się odpowiednio się ubrać. Z reguły główne trendy mody ulicznej pochodzą z Tokio. Po pewnym czasie nowe przedmioty trafiają do naszych miast. Japanese street fashion wyróżnia się oryginalnością - na ulicach Tokio, niemożliwe jest znalezienie dwóch mężczyzn ubranych identycznie w stylu street. Moda uliczna w Japonii opiera się na wygodnych butach i wielowarstwowych strojach. Japońskie dziewczyny łączą dżinsy, długie koszule, płaszcze, różnorodne chusty i paski. Niezwykłe torby, berety, czapki i biżuteria dopełniają japońską modę uliczną.

Poza Japonią, trendy mody ulicznej są głównymi miastami Europy i Ameryki. Moda uliczna w Nowym Jorku, Moskwie, Londynie i Paryżu pozwala młodym ludziom znaleźć najbardziej atrakcyjne i wygodne opcje dla siebie. Ten styl ubioru pozwala ci wybrać odpowiednie przedmioty dla siebie i odrzucić niepotrzebne.

Wiele celebrytów przylega do stylu ulicznego. Słynni aktorzy, przedstawiciele sceny, projektanci i muzycy preferują styl uliczny zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Najbardziej znani przedstawiciele tego stylu to Reese Уличная мода зимой Witherspoon i Jessica Alba. Styl uliczny celebrytów jest przykładem dla wielu współczesnych dziewcząt, które chcą wyglądać atrakcyjnie, ale jednocześnie upewnij się, że ubrania są wygodne.

Ciekawą cechą tego stylu jest to, że streetowa moda męska nie różni się zbytnio od kobiecej. Praktycznie każdy element męskiej garderoby jest do zaakceptowania dla kobiety. W stylu ulicy z 2010 roku popularne były krawaty i kurtki, które zarówno chłopcy, jak i dziewczęta nosili z przyjemnością. Krótkie płaszcze, kolorowe swetry i niezwykłe czapki są mile widziane w zimowych ubraniach ulicznych. Aby się wyróżniać, młodzi ludzie używają jasnych butów i apaszek. W modzie ulicznej w zimie dżinsy są głównym elementem odzieży.

Styl uliczny w ubraniu można zobaczyć na zdjęciu, które przedstawiono w artykule.