W dzisiejszych czasach przedmiotem niekończących się debat na temat wydajności jest igła wyszczuplająca. Reklama twierdzi, że kosztuje tylko wstrzyknięcie jej do specjalnego punktu w uchu - i schudnąć będzie znacznie łatwiejsze! Inni są pewni - jeśli to pomaga, to tylko z punktu widzenia autosugestii.

Jak działają igły odchudzające?

Zgodnie z ideą twórców taka igła musi działać w punkcie biologicznym, który jest odpowiedzialny za różne procesy, między innymi:

  • metabolizm;
  • kontrola apetytu;
  • poprawa narządów wewnętrznych;
  • pragnienie zdrowej żywności.

Dzisiaj niewidoczna igła do utraty wagi jest opatentowana i używana w centrum Fly. Informacje zwrotne na temat tej techniki są niezwykle kontrowersyjne i chociaż niektórzy są zadowoleni z wyników, inni twierdzą, że są całkowicie nieobecni.

Czy potrzebujesz igły w uchu do utraty wagi?

Ustal, czy ten wątpliwy sposób odchudzania jest odpowiedni dla Ciebie, jest dość prosty. Tak więc, igła najprawdopodobniej pomoże ci, jeśli:

  1. Potrzebujesz zachęty, po której zaczniesz kontrolować siebie w diecie. Dodatkowa dziurka w uchu może z łatwością postawić cię na wygraną.
  2. Wierzysz w teorię, że istnieją punkty zgodności z narządami i systemami ciała na uszy człowieka, ogólnie jesteś zwolennikiem medycyny wschodniej.
  3. igła w uchu do utraty wagi
  4. Jesteście gotowi ograniczyć się do odżywiania, ale musicie stale przypominać o waszym globalnym celu, który pomógłby wam się nie zgubić.
  5. Masz problemy ze słodyczami i jeśli coś pomogło ci to powstrzymać, byłoby ci łatwiej.
  6. Możesz łatwo sugerować i wierzyć, że igła naprawdę pomaga ci kontrolować siebie.

Jeśli jesteś w 100% sceptykiem i myślisz, że to wszystko - kompletny nonsens i chciałbyś wypróbować z ciekawości - lepiej tego nie robić. W końcu wiele w tej sprawie zależy od twojego nastrój . Jeśli nie jesteś wewnętrznie gotowy, aby pomóc sobie, to igła prawdopodobnie nie pomoże ci w tym.