Niedawno brytyjski piosenkarz Morrisi wystąpił przeciwko osobom oskarżonym o molestowanie seksualne przez Harveya Weinsteina i Kevina Spaceya. Przedstawił nie mniej skandaliczną wersję tego, co się stało.

Певец высказался про изнасилования

Przypomnijmy, po pierwszych wypowiedziach na temat wykorzystywania seksualnego, słynny aktor i producent nadal otrzymują oskarżenia. Popularny muzyk powiedział, że najprawdopodobniej każdy, kto mówił o gwałcie i nękaniu, był po prostu niezadowolony w sposób seksualny.

Спейси и Вайнштейн лечатся от сексуальной зависимости

Morrisi wyraża swoją opinię:

"W końcu, jeśli rozsądnie oceniasz, wtedy, gdy znajdziesz się w czyjejś sypialni, każda osoba będzie się zastanawiać" Co ja tutaj robię? I dlaczego w tej chwili jestem tutaj? ".
Wynalazki Fuddies

Ponadto wokalista podkreślił, że był negatywnie nastawiony do gwałtu, czego nie można jednoznacznie udowodnić. Muzyk jest pewny, że ludzie często oskarżają gwiazdy o niewłaściwe zachowanie z powodu własnej nieokreśloności i problemów w życiu osobistym.

Два сексоголика на одном фото Czytaj także
  • Christopher Plummer: "Powiedziałem Ridleyowi" Tak ", nawet zanim przeczytałem scenariusz!"
  • Lalki tego artysty są tak realistyczne, że się boisz!
  • Vincent Gallo: "Jestem prawdziwą ofiarą Weinsteina, nie aktorką!"

Często, uciekając się do takich skandalicznych oświadczeń, mieszkańcy miast po prostu chcą urozmaicić swoje nudne i monotonne życie:

"W końcu, jeśli był seks, z którego oboje lubili, nikt nie krzyczałby o tym na każdym rogu!".