poranek w przedszkolu Dzieciństwo to cudowny czas w życiu, beztroski i szczęśliwy, ale ma jeden minus - jest bardzo ulotna. Aby wspomnienia z dzieciństwa były żywe i imponujące, należy częściej robić wakacje dla dzieci i urządzać bajeczne przedstawienia. Dlatego poranki dla dzieci są za każdym razem wielkim i niezwykłym wydarzeniem w życiu dzieci. Zwykle każda poranna w przedszkolu jest ustalana na czas wydarzenia lub znaczącej daty, na przykład: Nowy Rok 8 marca, Autumn Ball, Shrovetide, końcowy matinee itp. A potem nauczyciele wspierają temat wakacji w przedstawionej prezentacji, a jasny i uroczysty występ dzieci w przedszkolu jest długo pamiętany przez rodziców, a co najważniejsze - przez dzieci.


Jak przygotować dziecko do poranku?

Przed tym wydarzeniem, w szkołach podstawowych, zwykle odbywają się uroczyste programy, w których koniecznie przyciągają dzieci do udziału, więc wychowawcy proszą rodziców o przygotowanie jakiegoś przedstawienia. Jeśli nie powierzyłeś osobistego zadania, ale powiedziano ci, żeby improwizował na wolnym temacie, to są one idealne dla poranku, na przykład sztuczek dla dzieci.

Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie małego aktora do występu. Jest to konieczne, aby nie niepotrzebnie niepokoić się i niepokoić. Klucz do sukcesu zależy w dużej mierze od nastawienia rodziców. Lekcje najlepiej wykonywać krótko, w formie gier, a po odpoczynku powracać do powtórzeń, ponieważ małe dzieci wciąż nie są w stanie wchłonąć wielu informacji naraz. Jeśli w trakcie przygotowywania dziecko nie poradzi sobie w 100%, jak tego wymagasz, nie karcuj go ani nie przerażaj, że zawiedzie, pamiętaj - twoje dziecko jest najlepsze!

Musisz również wybrać eleganckie ubrania, a nawet fantazyjne sukienki na wakacje, ale kupowanie czegoś od karnawałowych ubrań za jednym razem jest dość kosztowną rzeczą. Dlatego zaleca się używanie strój dziecięcy dla poranku usługi wyspecjalizowanych sklepów i wynajem stroju dziecięcego dla poranku. Dzisiaj taki sposób na piękne ubranie dziecka na wakacje jest bardzo popularny i pożądany.

Poranki w ogrodzie powinny być postrzegane pozytywnie i spokojnie. Nie trzeba ponownie zwracać uwagi dziecka na nadchodzące wyniki (nałożyć nadmierną odpowiedzialność lub przywiązać szczególną wagę do tego wydarzenia). Lepiej omówić ogólne tematy: dekorowanie sali, jak będzie ubrany, wymyślać przyjaciół nad kostiumami, zapytać, kto ma jaką rolę w przedstawieniu. Zmień codzienną rutynę nie jest tego warta, niech dzień wcześniej będzie taki sam jak wszystkie poprzednie.

Pamiętajcie o reakcji dzieci na wydarzenia w ich życiu, w dużej mierze przejęte z emocji rodziców.