Cool menthol color zapewni Ci uczucie świeżości i lekkości w gorący letni dzień. Jest wiele uwodzicielskich odcieni tego koloru. Dlatego projektanci starali się chwalić, wymyślając wiele oryginalnych rzeczy i akcesoriów. Ale większość kobiet zastanawia się, z czym połączyć kolor mentolowy? Spójrzmy na najlepsze kombinacje i obrazy.

Jaka jest kombinacja koloru mentolu?

Mentol to mieszanina niebieskiego i zielonego. Ubrania tego odcienia sprawiają, że wizerunek uwodzicielsko kobiecy i zmysłowy. Dlatego musisz dokładnie wybrać kombinacje kolorów, aby nie zepsuć tego efektu.

Bardzo ładnie wygląda połączenie mentolu i bieli. Okazuje się przewiewny i przyjemny obraz. Akcesoria lepiej używać ciemniejszych odcieni, aby nie przesadzić ze słodyczą.

Nieprzewidywalny mentolowy kolor pasuje do pastelowych odcieni, takich jak różowy, beżowy, kremowy, pistacjowy i oliwkowy. Szczególnie pięknie wyglądają stroje z szyfonu, koronki lub jedwabiu.

Ostrożnie używaj czarnego koloru w takim zestawie - często wystarczy tylko akcesoria danego tonu.

Po eksperymentach z jasnymi kolorami możesz stworzyć niezwykły i ciekawy obraz.

kolor mentolu w ubraniach 10kolor mentolu w ubraniach 11kolor mentolu w ubraniach 12

Mentolowa sukienka

Odświeżającą suknię z mentolami można nosić do pracy, na plaży lub na imprezie. Zaskocz wszystkich swoim wyrafinowaniem, wybierając długi styl suknia wieczorowa . Świetnie prezentuje się także krótki model z oryginalnym dekorem w postaci wstążek, krez i koronki. Jeśli chodzi o kolor butów, możesz wybrać srebrne odcienie, ale także spojrzeć na kolory bieli i beżu.

Jeśli chcesz iść krok po kroku z modą, to w szafie musi być co najmniej jedna rzecz z mentolem! Ta kolorystyka dzisiaj jest u szczytu popularności.

kolor mentolu w ubraniach 1kolor mentolu w ubraniach 2kolor mentolu w ubraniach 3
kolor mentolu w ubraniach 4kolor mentolu w ubraniach 5kolor mentolu w ubraniach 6
kolor mentolu w ubraniach 7kolor mentolu w ubraniach 8kolor mentolu w ubraniach 9