Początkowo przypadkowe konwersje były uważane za buty sportowe i były odpowiednie, jak twierdzili styliści, głównie do artykułów sportowych, męskich i styl unisex . Z czasem profesjonaliści zaczęli eksperymentować z trampkami, łącząc je również z klasycznymi spodniami i przypadkowymi spódnicami. I muszę powiedzieć, że eksperymenty zakończyły się dużym powodzeniem. Dzisiejsze spódnice z sneakersami Converse uznawane są za jedne z najbardziej stylowych.

Jakie spódnice można nosić z Converse?

Muszę powiedzieć, że spódnice nie są odpowiednie dla żadnych znanych marek trampek. Chociaż chcę zauważyć, że wiele modeli wygląda niecodziennie i oryginalnie. Niemniej jednak, styliści oferują dziewczynom najbardziej udane kombinacje i odpowiednie style spódnic z sneakersami Converse.

Konwersja spódnic jeansowych . Jednym z najbardziej stylowych i udanych zdjęć jest połączenie dżinsowej spódnicy z modnymi butami. Zdaniem profesjonalistów, proste mini spódniczki są najlepsze w tenisówkach. W ten sposób wyznaczana jest równowaga dwóch kierunków - kobiecości i codziennego komfortu.

spódnice konwertujące1spódnica converters2spódnica converters3

Konwersje z długą spódnicą . Podnosząc spódnicę maxi, aby rozmawiać, styliści podkreślają, że takie modele są czysto codzienne. Nie należy nosić modeli z pociągiem, asymetrią ani wystrojem wieczorowym. Chociaż możesz podkreślić kobiecość wybierając spódnicę z lekkiego, przewiewnego materiału.

spódnica converters4spódnica konwertery5konwersje z skirt6

Konwersja ze spódnicą-słońcem . Jeśli zdecydujesz się na konwersje pod spódnicą, aby pokazać delikatny romantyczny obraz, model rozkloszowany będzie najlepszym stylem w tym przypadku. W takim łuku cały nacisk na siebie bierze dokładnie spódnicę, a wygodne buty dodadzą Ci komfortu i pewności siebie.

konwersje z skirt7spódnica converters8konwersje z skirt9

Converse ze skórzaną spódnicą . Najbardziej zapadające w pamięć i oryginalne kombinacje to modne trampki ze spódnicą wykonaną ze skóry lub jej substytutu. Na takim obrazie podkreśla się niezależność i samowystarczalność. Zdaniem stylistów, dokładnie tak jest, gdy można nosić dowolny model spódnicy - ołówek, rozszerzone słońce, asymetrię, tulipan będzie wyglądał pięknie ze stylowymi nawróceniami.

konwersje z skirt10spódnice konwertujące11konwersje z skirt12