Jeśli podążacie za trendami mody, zapewne zauważyliście, że rynek azjatycki ma wielki wpływ na nowoczesny styl dziewcząt i kobiet.

Odzież damska w stylu koreańskim

Ubrania koreańskie charakteryzują się eleganckim stylem, praktycznością, komfortem i niskimi cenami. Kultura wschodnia jest bogata i różnorodna, więc rzeczy są interesujące i nieprzewidywalne. Pomimo niskich kosztów odzieży, jakość jest nadal dość wysoka. Tkaniny nie ulegają skurczowi lub deformacji i są bardzo przyjemne w dotyku.

Ubrania w stylu koreańskim są bardzo łatwe do nauczenia - kobiece sukienki koronkowe, kolorowe tuniki, długie swetry, stylowe spodnie i szorty. To koreańscy projektanci wprowadzili modę na T-shirty i bluzki z wizerunkiem kreskówkowych postaci, misiów i obrazów z anime.

Sukienki w stylu koreańskim nie różnią się zbytnio od mody europejskiej. W 2013 r. Koreańscy projektanci oferują koronkowe mini-sukienki ozdobione dżetami lub koralikami, a także sukienki w jasnych kolorach podłogi.

styl koreański 1styl koreański 2styl koreański 3
koreański styl 4styl koreański 5styl koreański 6

Koreańskie dziewczyny w stylu

Koreańskie kobiety różnią się od europejskich kobiet tym, że mogą łączyć niezgodne. Młodzież jest zachwycona jasnymi kolorami. Na przykład koreańska fashionistka może nosić jasnoróżową spódnicę, zielone pończochy, koszulkę z Myszką Mickey i żółte sandały na wysokim obcasie. I wierzcie, że przechodnie nie będą wcale zaskoczeni, ale wręcz przeciwnie - podziwiajcie! Noszenie zimowej spódniczki wcale nie jest dziwne, ale wręcz przeciwnie. Koreańskie kobiety o małym wzroście, cienkie z małym biustem, więc wolą nosić buty wysokie obcasy lub platforma. Koreański styl charakteryzujący się jasnością i blaskiem. Koreańskie kobiety muszą używać wielu cieni i tuszu do rzęs, aby wyrazić małe wąskie oczy.

koreański styl 7Koreański styl 8koreański styl 9
Koreański styl 10styl koreański 11styl koreański 12