Wyboru lokalizacji dla każdej sesji zdjęciowej należy podejść bardzo ostrożnie, ponieważ to środowisko i tło określają charakter, nastrój i fabułę strzelania. Piękne miejsca na sesje zdjęciowe gwarantują dobry nastrój podczas zdjęć i wysokiej jakości zdjęć.

Ciekawe miejsca na sesję zdjęciową

Najpopularniejsze miejsca na sesje zdjęciowe to parki miejskie, ulice i bulwary o ciekawej architekturze, fontannach, zabytkach. Ciekawe perspektywy można znaleźć podczas filmowania na mostach, platform widokowych i wałów z pięknymi panoramami.

Najpiękniejsze miejsca na sesję ślubną to ogrody botaniczne, starodawne dwory, muzea, hotele o stylowym wnętrzu. Możesz znaleźć niezwykłe miejsca na sesję ślubną i połączyć ją z weselem. Na przykład rejs statkiem lub jacht. Liny, kierownica, koła ratunkowe, żagle i inne elementy statku staną się dodatkami, uzupełniającymi piękną scenerię błękitnego nieba, wody, która wykracza poza horyzont słońca.

Stadion z jasną szmaragdowozieloną trawą, kolejką lub lotniskiem - symbole podróży i radosnych spotkań, park rozrywki - wspomnienia z dzieciństwa mogą stać się dobrym miejscem na niezwykłą sesję zdjęciową. Bardziej ekstremalne, ale nie mniej ciekawe i ekscytujące strzelanie można zrobić na dachu wieżowca, na wieży. Z tego miejsca roztacza się piękny krajobraz, wspaniałe widoki na miasto.

Strzelanie w opuszczonych miejscach

Oryginalna i niecodzienna sesja zdjęciowa pokaże się w opuszczonym miejscu. Na przykład w opuszczonym kamieniołomie lub w pobliżu starego domu z zabitymi szybami. W takich miejscach można podziwiać wspaniałe widoki natury, panoramy na dużą skalę, robić piękne zdjęcia horyzontu o zachodzie słońca.

Zniszczone lub niedokończone budynki mieszkalne, rośliny z rysunkami z graffiti - to także bardzo ciekawe miejsca na sesję zdjęciową. W takich obrazach zazwyczaj cała uwaga skupiona jest na modelu, a nagie ściany, opuszczone wnętrza, meble pełnią rolę tła i rekwizyty fotograficzne . Do takich strzelań lepiej jest przemyśleć fabułę z góry, wybrać odpowiedni obraz. Proces kręcenia w takich miejscach jest o wiele bardziej interesujący niż w zwykłych warunkach. Niezwykłe miejsca na sesje zdjęciowe pozwolą fotografowi z oryginalnym podejściem do procesu fotografowania stworzyć unikalne zdjęcia.

miejsca na sesje zdjęciowe 1miejsca na sesje zdjęciowe 2miejsca na sesje zdjęciowe 3
miejsca na sesje zdjęciowe 4miejsca na sesje zdjęciowe 5miejsca na sesje zdjęciowe 6
miejsca na sesje zdjęciowe 7miejsca na sesje zdjęciowe 8miejsca na sesje zdjęciowe 9