Ostatnio znani meksykańscy projektanci poszukiwali silnego, seksownego i niezależnego wizerunku kobiety meksykańskiej. Dlatego starają się harmonijnie połączyć wszystkie zamieszki kolorów, wzorów i ozdób oraz, oczywiście, akcesoria.

Meksykańskie ubrania nigdy nie były proste i nudne! A dziś jest ozdobiony frędzlami, patchworkami, skórzanymi lub zamszowymi wstawkami, wszelkiego rodzaju, czasem nawet nieco dziwnymi nadrukami i skomplikowanymi kombinacjami kolorystycznymi.

Wiele nowych kolekcji znanych marek jest nasyconych meksykańskim duchem, takich jak Louise Grey, Moschino Cheap and Chic, Zadig & Voltaire, Isabel Marant, Gucci i Sergio Rossi .

Sukienki w stylu meksykańskim

Popularna austriacka projektantka Lena Hoschek była tak zainspirowana kulturą meksykańską oraz wspaniałą artystką i poetką Fridą Kahlo, że wydała niezwykłą kolekcję. oryginalne sukienki . Podstawowymi kolorami są żółty, pomarańczowy, niebieski, różowy, niebieski i zielony. Wpływa na różnorodność dużych i małych wzorów i odbitek.

Jeśli weźmiemy pod uwagę ślubną meksykańską sukienkę, od razu widać, że główną cechą są opuszczone ramiona i haft z ludowym ornamentem. Biżuteria w stylu meksykańskim powinna być jasna i egzotyczna.

Z tradycyjnej meksykańskiej odzieży, która nigdy nie wychodzi z mody, konieczne jest podkreślenie tradycyjnego poncho. Może być dziana, skórzana lub z dzianin. Ponczo wygląda świetnie z sukienką w stylu meksykańskim.

W ciągu ostatniego stulecia meksykański styl prawie nigdy nie wychodził z mody. Gdy następnym razem pójdziesz na zakupy, zwróć uwagę na ubrania w meksykańskim stylu.

odzież w stylu meksykańskim 1odzież w stylu meksykańskim 2sukienka w stylu meksykańskim 3
sukienka w stylu meksykańskim 4odzież w stylu meksykańskim 5sukienka w stylu meksykańskim 6
odzież w stylu meksykańskim 7sukienka w stylu meksykańskim 8sukienka w stylu meksykańskim 9