Być może rozwód między gwiazdą Hollywood, Melem Gibsonem i jego dziewczyną, pianistką Oksaną Grigorievą, był jednym z najgłośniejszych. Przez długi czas ich nazwiska nie opuszczały pierwszych stron gazet, ale z upływem czasu para się zgodziła. Ale wczoraj w prasie pojawiła się informacja, że ​​Oksana szantażuje Gibsona, aby zwiększyć zasiłek na utrzymanie wspólnej córki, Łucji.

Szantaż Oksana i zgoda Mel

Teraz gwiazda Hollywood płaci byłej sympatii miesięczny dodatek w wysokości 20 000 $. Według aktora i jego prawników fundusze te powinny wystarczyć na utrzymanie 6-letniej Łucji. Jednak Grigorieva, która często głośno wypowiadała się o znikomej ilości alimentów, po raz kolejny postanowiła porozmawiać z aktorem o jej wzroście. Prawdziwa rozmowa jest prawie niemożliwa, ponieważ pianista po raz kolejny zaczął zagrażać Meli. Według informacji poufnych, rozmowa telefoniczna odbyła się pomiędzy byłymi kochankami, w której matka Lucii poprosiła o zwiększenie kwoty miesięcznej treści do 100 000 dolarów, ale aktor kategorycznie odmówił. Wtedy Grigorieva zaczęła zagrażać sądowi i powiedziała, że ​​odsłoni jakieś tajne nagranie dźwiękowe, w którym Mel nie pojawia się w najlepszym świetle. Nieco myśl, aktor postanowił dać Oksana.

Czytaj także
  • Trudno się domyślić: Mel Gibson wyraźnie wyzdrowiał
  • Niesamowite: żona Antonio Cromarty urodziła szóste dziecko po wazektomii swojego męża!
  • Mel Gibson po raz dziewiąty stał się ojcem

Znaleziono kompromis

W dzisiejszej prasie ukazał się wywiad z jednym z prawników Mela, stwierdzający, że aktor będzie płacił Grigorieva 30 000 $ miesięcznie. Jednak tylko wtedy, gdy pianista podpisuje papier i spełnia szereg warunków. Po pierwsze, Oksana zgadza się nie przeszkadzać Gibsonowi w zwiększeniu wynagrodzenia za utrzymanie dziecka, po drugie, Grigorieva jest zobowiązana do wyprowadzenia się z rezydencji w Los Angeles o wartości 2,4 miliona dolarów, którą ona i dziecko wynajmuje aktor. Zgodnie z nową umową, teraz pianista i córka będą mieszkać w Malibu. Adwokat Gibsona nie ogłosił, że aktor będzie płacił za wynajem nowego domu, ale przyjaciele pary mówią, że już się na to zgodził, po prostu nie słuchać o Oksanie tak długo, jak to możliwe.

Оксана Григорьева и Мел Гибсон Роман между знаменитостями длился около двух лет У Мела и Оксаны в браке родилась дочь Люсия
Оксана требует увеличить сумму пособия на содержание ЛюсииОксана с дочерью съедут с дорогого особняка в Лос-АнджелесеМел готов сделать все, лишь бы не слышать об Оксане