Dumny ojciec Mel Gibson, który przybył do Oskara z ukochaną Rosalind Ross, która miesiąc temu podarowała mu swoje dziewiąte dziecko, podzieliła się pierwszym zdjęciem syna z publicznością.

Małe dziecko

20 stycznia 61-letni ojciec wielu dzieci, Mel Gibson, odebrał syna Larsa Gerarda. Jak się dowiedział w mediach, przy urodzeniu chłopiec ważył tylko 2,4 kg. Chociaż przedstawiciele aktora zapewniali, że dziecko i jego matka, 26-letnia Rosalind Ross, czują się dobrze, fani nadal obawiają się o zdrowie dziecka. Ponadto ani Mel, ani Rosalind, pomimo wszystkich próśb fanów, nie spieszyły się, aby opublikować pierwsze zdjęcia swojego syna na portalu społecznościowym.

Гибсон и его подруга Розалинд Росс на прогулке с новорожденным сыном

Gibson i jego dziewczyna Rosalind Ross na spacerze z nowonarodzonym synem

Odpowiedz na pytanie

Wśród hollywoodzkich gwiazd, które przeszły przez czerwony dywan Oscara-2017, nie można było nie zauważyć Mel Gibson i jego dziewczyny Rosalind Ross, która uśmiechając się, pozowała do błysku kamer.

Мел Гибсон и Розалинд Росс на красной дорожке «Оскара»

Mel Gibson i Rosalind Ross na czerwonym dywanie Oscarów

Мел Гибсон и Розалинд Росс на красной дорожке «Оскара»

Scenarzysta, który urodziła syna zaledwie pięć tygodni temu, wyglądał elegancko w miękkiej niebieskiej sukience z pociągiem bez ramiączek od Paolo Sebastiana. Suknia z tiulu podkreślała wdzięczną figurę młodej matki, która po ciąży mogła szybko znaleźć świetny kształt.

Розалинд Росс

Rosalind Ross

Dziennikarze pytali Gibsona o fotokomunikację, pytali go o syna. Aktor nie odszedł od odpowiedzi, mówiąc, że chce pokazać oszałamiającą ramę, patrząc na którą, nie mógł powstrzymać uśmiechu. Mel wyjął telefon i pokazał zdjęcie Larsa Gerarda.

Мэл Гибсон поделился первым фото своего крошечного сына

Mel Gibson podzielił się pierwszym zdjęciem swojego maleńkiego syna

Czytaj także
  • Młodość kontra doświadczenie: 13 głównych symboli seksu już na początku kariery!
  • Sequel of Passion of Christ: o czym będzie nowy film Mela Gibsona?
  • Mel Gibson potajemnie przekazuje pieniądze na żydowską fundację charytatywną.

Stylowy dżentelmen

Dzieciak, ubrany w frak ze spodniami, może bezpiecznie iść z rodzicami na czerwony dywan. Oficjalny garnitur Larsa Gerarda został uzupełniony o muszkę.

Ларc Джерард

Lars Gerard