Niedawno 60-letni aktor, Mel Gibson, po prostu płonie radością, a do tego ma kilka powodów. Po pierwsze, już wkrótce zostanie ojcem po raz dziewiąty, a po drugie, praca jego reżysera, film "Ze względów sumienia", niedawno ujrzał światło dzienne. Gibson zgodził się porozmawiać o tym i wielu innych rzeczach podczas pokazu "Dobry poranek w Ameryce", gdzie został zaproszony na drugi dzień.

Mel żartował na temat swojego ojcostwa

Na początku 2017 roku jego 26-letnia dziewczyna Rosalind Ross da Gibsonowi dziewiątą rocznicę. Oczywiście gospodarz programu był zainteresowany pytaniem o to, co jego ojciec ma w tym dzieci. Jednak Mel nie mówił o tym, jaki był szczęśliwy, ale po prostu żartował:

"Chłopaki, już mam od nich rozstępy."
Мел Гибсон и Розалинд Росс

A teraz trochę o filmie "Ze względów sumienia"

Po tej zabawnej frazie słynny aktor postanowił przestać rozmawiać o dzieciach i przeniósł się do nowego filmu. Obraz "Za sumienność" - pierwszy projekt w ciągu ostatnich 10 lat, w którym Mel działał jako reżyser. Film opowiada o wojnie, w której główną postacią jest lekarz, który nie chce zabijać ludzi. Mężczyzna staje się pierwszym odwiecznym lekarzem w historii Stanów Zjednoczonych, który otrzymał nagrodę honorową.

Кадр из фильма «По соображениям совести»

W tym filmie został zastrzelony jeden z synów Gibsona - 26-letni Milo. Mel opisał swoją pracę następująco:

"Kiedy Milo był młodszy, wydawało mi się, że mnie nie słyszy. Mówiłem i mówiłem, ale nie było odpowiedzi. Teraz mogę spokojnie powiedzieć, że mnie usłyszał! I usłyszałem najważniejszą rzecz. Ogólnie myślę, że zawsze musisz rozmawiać z nastolatkami, nawet jeśli wydaje ci się, że to strata czasu. Ale w filmie "Ze względu na sumienie" słuchał mnie, ale tutaj jest zupełnie inna sprawa. Tutaj nie jesteśmy ojcem i synem, ale aktorem z reżyserem. I to jest bardzo ważne. "
Мило и Мел Гибсон Czytaj także
  • Trudno się domyślić: Mel Gibson wyraźnie wyzdrowiał
  • Niesamowite: żona Antonio Cromarty urodziła szóste dziecko po wazektomii swojego męża!
  • Mel Gibson i Rosalind Ross pokazali zdjęcie syna na czerwonym dywanie Oscarów

Gibson przypomniał sobie swój akt sprzed 10 lat

Ponadto w rozmowie z Melem wspominali incydent, kiedy mówił źle o Żydach, gdy był pijany podczas jazdy. Gibson odpowiedział na to:

"Jestem bardzo zły, że ta historia wciąż się pojawia. Minęło 10 lat, wiele razy byłem przeprosił za to, a wszystkie takie same. Czy to możliwe, że za 30 lat mojej pracy nie zrobiłem nic, o co poprosiłem? Uwierz mi, żałuję, co się stało. Ogólnie rzecz biorąc, wiele się zmieniłem od 10 lat. "
Мел Гибсон Сейчас Гибсон воспитывает 8-х детей На съемочной площадке фильма «По соображениям совести»