Jedną z zalet rosyjskiej firmy M.Reason jest przemyślana linia modeli, która pozwala łączyć ubrania z różnych pór roku, tworząc ciekawe i ekologiczne obrazy.

Asortyment jest dość zróżnicowany. Każda fashionistka może z łatwością wybrać ubrania do biura, spotkania biznesowe, specjalne okazje, romantyczne randki.

Projektanci mody M.Reason nie kopiują modeli ze światowych wybiegów. Osobliwością firmy jest to, że projektanci tworzą ubrania, które spełniają nie tylko światowe trendy, ale także potrzeby zwykłych kobiet. Każda fashionistka będzie mogła wybrać wygodny, stylowy strój, podkreślając swoją indywidualność.

Wygodna atmosfera na zakupy zapewnia stylową stylistykę sklepów markowych, wysoki poziom usług, ciągłe aktualizacje w asortymencie, program lojalnościowy. Kolekcje M.Reason produkuje nie tradycyjnie sezonowo, ale sześć razy w roku. Butiki są bardzo łatwe w nawigacji, ponieważ wszystkie ubrania są sortowane według koloru i stylu. Ponadto, życzliwi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci wybrać strój zgodnie z Twoimi życzeniami.

Nowy M.Reason na wiosnę 2016

Kolekcja wiosenna jest już w sprzedaży. Wśród nowych produktów znajdują się spodnie, spódnice, sukienki, kurtki, bluzy, płaszcze. M.Reason oferuje raczej powściągliwy zakres kolorów, w którym pastelowe odcienie . Ale nie bez jasnych akcentów w postaci jasnych bluzek, czerwonych płaszczy, odbitek geometrycznych i kwiatowych. Jednocześnie ubrania nie są przeładowane niepotrzebnymi detalami i akcesoriami.

Co szczególnie miłe, każda kobieta będzie mogła zrównoważyć swoją garderobę. Dostępne modele dla dowolnego kształtu. Dopasowane sukienki i bluzki podkreślą Twoje zalety. Noszenie luźniejszego cięcia z liniami prostymi pomoże ukryć wszelkie wady. W takim przypadku zawsze będziesz wyglądać bardzo kobieco. Istnieje możliwość wyboru niezbędnych akcesoriów do dowolnego obrazu.

Marka M. Reason stale się rozwija i rozbudowuje swoją sieć. Obecnie 58 sklepów jest otwartych w Rosji, na Ukrainie i w Kazachstanie. Dzięki profesjonalnemu podejściu, według statystyk, co drugi klient staje się stały. Fakt ten jest wskaźnikiem trafności marki.

M.Reason Wiosna 2016 1M.Reason wiosna 2016 2M.Reason Wiosna 2016 3
M.Reason Wiosna 2016 4M.Reason wiosna 2016 5M.Reason Wiosna 2016 6
M.Reason Wiosna 2016 7M.Reason wiosna 2016 8M.Reason Wiosna 2016 9