Wiosna już w pełni weszła w swoje ręce, co oznacza, że ​​lato jest tuż za rogiem, więc nadszedł czas, aby zaktualizować swoją garderobę modnymi nowościami, które muszą mieć wiosenno-lato 2014.

musi mieć wiosenne lato 2014 1musi mieć wiosenne lato 2014 2musi mieć wiosenne lato 2014 3

Musi mieć 2014

Proponujemy zapoznanie się z niektórymi obowiązkami, które będą miały znaczenie na wiosnę i lato 2014 roku.

Zacznijmy od wiosny, a pierwsza moda na naszej liście jest jasna i kolorowe rajstopy i legginsy. Jest to chyba najmodniejsza pozycja obowiązkowa dla dziewczynek, ponieważ rajstopy 2014 roku mają zarówno delikatne kwieciste nadruki, jak i bardziej ekstrawaganckie, a nawet surrealistyczne rysunki.

Kolejnym obowiązkiem w tym sezonie jest kurtka. Ten model kurtki zdobył szczyt chwały, stając się królową wybiegu. W nadchodzących sezonach projektanci mody oferowali tak różnorodne modele skórzanych kurtek, że każdy zapalony fashionista będzie mógł wybrać najbardziej odpowiedni model dla siebie. Dla bardziej wyrafinowanych osób, skłonnych do romantyzmu, projektanci zaproponowali wersję kosukha w kolorze blado różowym z perforacją. Aby stworzyć bardziej odważny obraz, zrobią jaśniejsze modele lub skórzane kurtki w stylu punkowym. Niektórzy projektanci oferowali warianty kurtek z mankietami ozdobionymi kryształkami.

Następną najważniejszą pozycją na naszej liście są spodnie. W nowym sezonie modne skóry zostały zepchnięte na dalszy plan, ustępując miejsca bardziej przestronnym modelom. Nawiasem mówiąc, musi to dotyczyć nie tylko młodych dziewcząt, ale także kobiet w dojrzałym wieku. Projektanci, zainspirowani tematyką unisex, stworzyli bardzo różnorodną kolekcję, wśród której można znaleźć zarówno klasyczne spodnie, jak i różne modele dżinsów. Najbardziej modne modele to spodnie, szerokie na całej długości, szerokie na biodrach i zwężające się w dół, lub spodnie do jazdy konnej, a także nowo ożywione spodnie w kloszach.

Jednym z głównych trendów sezonu letniego jest biały, a raczej biała suczka. Projektanci wiodących domów mody zaprezentowali ten element garderoby w różnych wariantach, począwszy od delikatnych i romantycznych modeli, ozdobionych koronką, po surowe i zwięzłe modele sportowe.

A ostatnią koniecznością na naszej liście jest długa plisowana spódnica. Taka spódnica jest idealna do delikatnego i romantycznego wyglądu. Ponadto plisowanie przez kilka sezonów z rzędu nie pozostawia wiodącej pozycji. W nowym sezonie zarówno w wersji maxi, jak i pół spód oraz krótszych wersjach, midi i mini będą modne.

musi mieć wiosenne lato 2014 4musi mieć wiosenne lato 2014 5musi mieć wiosenne lato 2014 6
musi mieć wiosenne lato 2014 7musi mieć wiosenne lato 2014 8musi mieć wiosenne lato 2014 9
musi mieć wiosenne lato 2014 10musi mieć wiosenne lato 2014 11musi mieć wiosenne lato 2014 12