Rosyjska marka, która rozwinęła rynek kilka lat temu, dziś konsekwentnie podbija kobiety o niepowtarzalnym wyglądzie i ciekawych wysokiej jakości tkaninach. Firma tworzy ograniczone kolekcje odpowiadające wszystkim trendom i trendom mody. Jesienna kolekcja ubrań M. Reason w 2016 r. Stała się przedmiotem zainteresowania opinii publicznej.

Cechy kolekcji ubrań na jesień 2016 od M.Reason

Firma M. Reason, tworząca nowe modele ubrań, wykorzystuje innowacyjne technologie, wysokiej jakości tkaniny europejskie i opiera się na głównych trendach w świecie mody. Dlatego każda rzecz jest dziełem sztuki. Jesienny pokaz 2016 ujawnił główne obszary kolekcji:

  1. Klatka Zawsze kojarzona jest z czymś arystokratycznym. Miękkie tkaniny sprawiają, że ubrania są bardzo wygodne. Duża lub mała komórka - sprawia, że ​​rzeczy są uniwersalne: do codziennej pracy lub biznesowego lunchu, a także do wieczornego wyjścia do kina z rodziną.
  2. Skala szarości . Kolekcja damska jesiennego 2016 z firmy M. Reason jest po prostu pełna szarego. Ten ciepły i delikatny kolor pozwala zanurzyć się w miękkim uścisku wygodnych tkanin i niepowtarzalnych stylów. W takiej kolorystyce nawet najbardziej surowe modele strojów stają się bardziej eleganckie, co pozwala na stworzenie zupełnie nowego styl biznesowy .
  3. Kamizelka . Wprowadzając uniwersalną kamizelkę do kolekcji, którą można nosić zarówno do spodni, jak i spódnicy, M.Reason pomaga dodać do garderoby takie rzeczy, które nie tylko mogą ogrzać się w chłodnym sezonie, ale także urozmaicić wizerunek.
  4. Pikowane rzeczy . W tym sezonie nadal rośnie zapotrzebowanie na rzeczy z interesującą linią. Miękka i ciepła - pikowana odzież dodaje nutom romansu i spokoju.

Wyjątkowość kobiecej odzieży od firmy M. Reason polega na tym, że każdy element kolekcji doskonale łączy się z innymi, co daje wiele ciekawych zdjęć. Dzięki temu możesz zaktualizować swoją garderobę po nadejściu nowego sezonu.

M.Reason Jesień 2016 1M.Reason Jesień 2016 2M.Reason Jesień 2016 3
M.Reason Jesień 2016 4M.Reason Jesień 2016 5m powodem jesień 2016 6
M.Reason Jesień 2016 7M.Reason Jesień 2016 8M.Reason Jesień 2016 9