próby porodu, co to jest Nadchodzi bardzo ekscytujący moment - poród. Każda przyszła matka myśli o tym, jak przejdzie ten test, który przygotowała dla niej natura. A jeśli walki są mniej lub bardziej wyraźne, to co jest rodzajem porodu i jak określić, czym są, jest bardzo interesującym pytaniem.

Skurcze i próby - jaka jest różnica?

Jeśli tak naprawdę nie wchodzisz w koncepcje medyczne, wtedy poród można podzielić na trzy okresy: skurcze, próby i okres poporodowy. Aby zrozumieć, jaka jest różnica między dwoma pierwszymi okresami, konieczne jest zrozumienie terminologii. Potyczki są rozszerzenie szyjki macicy aby dziecko mogło opuścić swoją matkę, i próby - to jest wydalenie płodu z jamy macicy. W związku z tym matka nie tylko doświadcza bolesnych zmian w ciele, ale także łatwo rozumie różnicę między skurczami i próbami jej zachowania.

Sensacje z próbami

Zrozum, że próby się zaczęły, zarówno dlatego, że woda przeszła od kobiety pracującej, jak i dlatego, że chce opróżnić. Wynika to z faktu, że główka dziecka naciska na odbyt, powodując w ten sposób pragnienie kobiety w ciąży do toalety. To jest główny sygnał, który musisz urodzić. Jeśli opisujesz jakie uczucia próbujesz przetestować kobietę, jest to aktywna praca mięśni prasy i przepony, a także chęć popychania każdej bitwy. A jeśli mówimy o stanie psychicznym, natura zadbała o to, że świadomość w danej chwili jest wyłączona, a matka działa na poziomie instynktownym, chociaż lekarze oczywiście kontrolują ten proces i mówią jej, co mają robić.

Próby w tym czasie zależą od tego, ile razy kobieta stała się matką. Wszyscy wiedzą, że rodzące się kobiety, które rodziły się nie po raz pierwszy, rodziły dziecko w swoich ramionach szybciej niż te, które pierwszy raz je spotkały. Jak zwykle trwają próby na primiparach, także niepokoją przyszłe matki. Drugi okres porodu trwa nie dłużej niż dwie godziny. Jeśli w tym czasie kobieta nie rodzi, jest to sygnał, że coś idzie źle.

Ból w atakach i próbach

Wiele osób jest zainteresowanych pytaniem, które jest bardziej bolesne: skurcze lub próby, a tu odpowiedź jest jedna - walczy. że bardziej bolesne ataki lub próby Wynika to z faktu, że silny ból przy porodzie to praca mięśni, które aktywnie pracują nad otwarciem szyjki macicy, a przy próbach kanał rodny jest otwarty, a niektóre kobiety w ogóle nie odczuwają bólu, podczas gdy w innych zmienia swój charakter: staje się mniej bolesny, ale większa skala, obejmująca tułów poniżej klatki piersiowej. Jest to jeden z głównych znaków, który wyjaśnia różnicę między próbami walki i jak szybko będzie można zabrać dziecko w jego ramiona.

Każda kobieta, która kiedykolwiek urodziła, odpowie, że ciało powie ci, kiedy się popchnąć, ponieważ poród jest procesem fizjologicznym, a jeśli postępuje naturalnie, to martw się, że nie rozumiesz, że próby się nie rozpoczęły.