Jeden z najbardziej atrakcyjnych aktorów w Hollywood, 52-letni Keanu Reeves, znany wielu z obrazów The Matrix i On the Crest of the Wave, postanowił położyć kres pragnieniu stworzenia rodziny. Powiedział to w wywiadzie dla brytyjskiej edycji Esquire, stając się głównym bohaterem marcowego numeru.

Киану Ривз на обложке издания Esquire

Keanu Reeves na okładce Esquire Edition

Jest za późno

Pomimo sławy i gwałtownego sukcesu kobiet, Keanu nigdy nie był żonaty. A jeśli wielu aktorów w wieku 52 lat myśli, że wciąż mają wszystko przed sobą, a małe dzieci w tym wieku są normalne, to Reeves ma inny punkt widzenia. Rozmawiając z ankietera, aktor powiedział te słowa o swojej rodzinie:

"Ciężko mi teraz przyznać, ale to już koniec. Mam 52 lata i jaka rodzina może być już w tym wieku? Jest za późno. Jestem realistą i doskonale rozumiem, że małe dzieci po 50 roku życia są nonsensem. "
Киану Ривз в фотосессии журнала Esquire

Keanu Reeves w sesji zdjęciowej magazynu Esquire

Pomimo tego, że ankieter wspomniał o przypadkach, w których starsi mężczyźni stali się ojcami, na przykład Steve Martin lub Mick Jagger, a jednocześnie czuli się całkowicie szczęśliwi, Reeves nie przekonał. W odpowiedzi aktor nieco spekulował na temat miłości kobiet:

"Jestem bardzo pozytywną osobą i mam nadzieję, że każdego dnia ją spotkam. Kobieta, którą mogę pokochać. Nie toleruję żadnych fałszywych relacji i nie popieram stałej zmiany partnerów, dopóki jej nie poznam. Mogę was zapewnić, że jak tylko pojawi się Ona, natychmiast zobaczycie romantycznego Keanu. Oczywiście, nie złożę oferty samolotem, który rysuje "Zaślub mnie" na niebie, ale przygotowałem już listę wspaniałych czynów dla mojej ukochanej. "
Киану не теряет надежды встретить женщину, которую полюбит Czytaj także
  • 11 aktorów, których życie zmieniło się na zawsze po byciu w filmie
  • To niezrównane Keanu, czyli 26 chwil, które sprawiły, że Internet śmiał się do łez ...
  • Te 18-gwiazdkowe mężczyźni, kurwa, chodzą zarówno za długie, jak i krótkie włosy!

Reeves przeżył śmierć swojej córki i narzeczonej

W swoim 30 i małym Keanu nie myślał, że los przygotuje dla niego tak trudny test. Reeves zaczęła spotykać się z aktorką Jennifer Syme w 1998 roku, aw grudniu 1999 roku miała martwą dziewczynę. Córka została nazwana Ava i odbyła pogrzeb z pochówkiem ciała, zgodnie z praktyką stosowaną w praktyce katolickiej. Półtora roku później Keanu czekał na kolejny straszny cios - w Los Angeles Jennifer rozbił się w samochodzie. Po badaniu znaleziono we krwi silne narkotyki.

Po tym aktor najczęściej można zobaczyć sam. Według nieoficjalnych danych, miał powieści z aktorkami Charlize Theron, Sandrą Bullock, Anną Skidanova i Bozeną Novakovic.

Киану на страницах журнала Esquire

Keanu na łamach magazynu Esquire

Дженнифер Сайм и Киану Ривз

Jennifer Syme i Keanu Reeves

Киану приписывают роман с Шарлиз Терон

Keanu przypisuje się romans z Charlize Theron.