Aktorka ponownie znalazła się na liście nominowanych do nagrody "Kobieta Roku" według tabloid Harper's Bazaar. Nic dziwnego, ponieważ w ciągu ostatniego roku Kate Winslet brała udział w kilku dużych projektach filmowych, aktywnie uczestniczyła w ruchu na rzecz praw płci, mocno potępiła wpływ sieci społecznościowych na młodsze pokolenie. Dziennikarze wzięli udział w rozmowie z aktorką i odbyli sesję fotograficzną z 42-letnim Keithem Winsletem.

Актриса мечтает еще об одном Оскаре O wyglądach i miłości do twojego ciała

Temat rozmowy został ustalony przez samą Winslet, opowiedziała o tym, jak zmieniły się postawy wobec kobiet z nadwagą i niestandardowym wyglądem, że teraz każda dziewczyna może spróbować sobie uświadomić:

"Nie uwierzysz, ale nadal nie rozumiem, jak mogłem uzyskać dostęp do moich danych zewnętrznych i zostać aktorką. Jako dziecko byłam dość pełną dziewczynką i na tle moich chudych, szczupłych sióstr byłam bardzo złożona i głęboko nieszczęśliwa. Długo się z tym zmagałem. Teraz łatwo mogę mówić o tym otwarcie, ponieważ rozumiem, że moja wartość leży w moich działaniach, słowach, profesjonalizmie i umiejętnościach aktorskich, a nie w wadze ".
Фотосет для журнала

Zestaw zdjęć do magazynu Harper's Bazaar

Informacje o sieciach społecznościowych

Aktorka zauważyła, że ​​sieci społeczne odgrywają bardzo niejednoznaczną rolę w życiu współczesnych dziewcząt, z jednej strony uczą się przyjmować siebie i swoje "wspaniałe formy", jak siostry Kardashian czy Sophia Vergara, z drugiej strony są pod silną presją ofiary nienawiści i szaleńcy:

"Coraz częściej spotykamy się z drugą stroną sieci społecznościowych, z niebezpieczeństwem, jakie niosą ze sobą. Pobłażliwa otwartość, chęć dopasowania sławnych ludzi, gra okrutny żart z młodymi dziewczynami. Ich dojrzewanie przebiega z dużymi psychologicznymi zniekształceniami na rzecz iluzji. Ponadto przyciągają niezdrową uwagę osób z zewnątrz. "
Кейт Уинслет

Kate Winslet dla magazynu Harper's Bazaar

O karierze

Winslet twierdzi, że zaufanie i umiejętność wynikają z jego doświadczenia aktorskiego:

"Lubię mój wiek, lubię grać z kobietami z dużym bagażem. Pomaga ocenić mnie w inny sposób, aby uniknąć narzuconych standardów. Staram się osiągnąć maksimum w mojej pracy i nie być aktorką Oscara. Chcę grać i się bawić, uczyć się, mam nadzieję, że pojawię się na ekranach od 90 lat. "
Кейт Уинслет

Kate Winslet w filmie "Koło cudów"

Czytaj także
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • Top 25 najdroższych marek
  • Klątwa Oskara: 10 aktorek, które rozwiodły się po otrzymaniu nagrody

Przypomnijmy, że niedawno wydano go w rolce nowego filmu "Wheel of Miracles" z Kate Winslet i Justin Timberlake. Gdy aktorka marzyła, gra kobietę o trudnym losie, która stara się poradzić sobie z problemami, które spadły na rodzinę i zarobić pieniądze. Reżyser filmowy Woody Allen na premierze zwrócił uwagę na umiejętności i profesjonalizm Winslet.

Джастин Тимберлейк, Кейт Уинслет и Джуно Темпл

Justin Timberlake, Kate Winslet i Juno Temple w filmie Koło cudów