Jako dziecko cierpiała na zespół zaburzeń kompulsyjnych i całe dzieciństwo borykała się z astmą, a podczas kręcenia filmu "Flipper" została uprowadzona i przez dwa dni złodzieje pracowali ciężko nad jej substancjami psychotropowymi - biografia słynnej hollywoodzkiej gwiazdy Jessiki Alby nie może nie zaskoczyć . Niebiański anioł, jak nazywają ją przyjaciele, inspiruje wiele kobiet. Próbuje naśladować miliony dziewcząt z całego świata, a mężczyźni marzą, że ich ulubieńcy byli przynajmniej trochę podobni nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie.

Jessica Alba w dzieciństwie

Jessica Marie urodziła się 28 kwietnia 1981 roku w Stanach Zjednoczonych w Kalifornii. Wczesne lata aktorki były w ciągłym rozwoju: ojciec służył w lotnictwie, ale dlatego, że rodzina często zmieniała swoje siedlisko.

Wielokrotnie w wywiadzie gwiazda "Miasta grzechów" przyznała, że ​​jej dzieciństwo zostało przesiąknięte czerwoną nitką samotności. Jest to spowodowane częstymi chorobami (zapalenie płuc, torbiel na migdałkach), z powodu których większość czasu spędzała w szpitalu. Problemy zdrowotne zraziły ją do rówieśników.

Ważne jest, aby pamiętać, że dziś aktorka rozpoczęła produkcję przyjaznych dla środowiska produktów o nazwie The Honest Company. Wyjaśnia jej twórczość przede wszystkim tym, że chce, aby jej dzieci używały produktów w przyszłości, które nie są w stanie zaszkodzić ich zdrowiu.

Wygląd w kinie

Pierwsza rola, choć mała, 13-letnia Jessica była w filmie "The Lost Camp". Następnie została zaproszona do udziału w reklamach Nintendo i JC Penney. Głównym przełomem dziewcząt były zdjęcia do serialu "Dark Angel". Ważne jest, aby pamiętać, że do tej roli otrzymała 4 nagrody TeenChoiceAward na raz i była nominowana do Złotego Globu. I do grania w "City of Sins" (2006), piękno zostało uznane za jedno z nich najseksowniejsze kobiety na świecie , a kanał MTV przyznał jej nagrodę "Sexiest Performance".

Rodzice i rodzina Jessiki Alba

Matka aktorki, Kathryn Jensen, ma duńskie i francuskie korzenie. Mój ojciec, Mark Alba, jest Meksykaninem. Dzięki nim dziewczyna ma tak jasny, latynoamerykański wygląd. W rodzinie Jessici Alba jest młodszy brat, Joshua. Nie byłoby zbyteczne wspominać o tym, że kuzyn aktorki, Steve Alba, jest dziś słynnym skaterem.

Prywatne życie Jessiki Alba

Cykl "Mroczny anioł" nadał pięknu nie tylko popularność, ale także romans z partnerem na scenie, Michaelem Weatherly. Jakiś czas później para zadeklarowała zaręczyny, ale po trzech latach, w 2003 roku, zerwali się kochankowie.

Czytaj także
  • Jessica Alba udostępniła wzruszającą fotografię nowonarodzonego syna
  • Baby shower od Jessica Alba: goście, prezenty, zdjęcia
  • Stał się znany z seksu trzeciego dziecka Jessiki Alby i Cash Warren

Filmowanie w "Fantastycznej czwórce" wprowadziło Albę do aktora Kesh Warren. Para gwiazd w 2007 roku świętowała ich ślub. W 2008 r. Mieli córkę, Onor Marie Warren, aw 2011 r. - Heven Garner Warren.

маленькая Джессика Альба Джессика Альба в детстве 20-летняя Джессика Альба
Джессика Альба на фотосессииДжессика Альба с матерьюДжессика Альба и ее мама Кэтрин
Джессика Альба на прогулкеДжессика Альба с детьмиДжессика Альба с дочерью