Każda dziewczyna marzy o czystej i wzajemnej miłości, faceci chcą mieć silne relacje i lojalnych sojuszników, ale w okrutnym świecie show-biznesu musisz poświęcić właśnie to. Będąc na wysokości chwały, gwiazdy są bardzo trudne łącz rodzinę i karierę Jednak wśród takich osób istnieją wyjątki, które mogą być godnym przykładem nawet dla zwykłych par.

Jessica Alba i Cash Warren - niesamowita historia miłosna

Jest młoda, piękna, sławna i już zawiedziona małżeństwem, jest skromna i niezauważalna dla wielu asystentów reżysera. Być może perspektywa spokojnego i wymiernego życia przyciągnęła Jessicę Albę.

Ich związek z Cash Warren nie był traktowany poważnie. Pogłoski o ich rozstaniu pojawiały się okresowo w mediach, jednak w rzeczywistości przez dwa lata zakochana para żyła szczęśliwym życiem. I oczywiście ich tajne śluby były wielką niespodzianką dla wszystkich, ponieważ wszyscy obstawiali, że ta przelotna powieść była skazana na niepowodzenie.

Mimo całego sceptycyzmu nowożeńcy pogrążyli się w tworzeniu rodzinnego ogniska, a rok później szczęśliwe małżeństwo miało swoją pierworodną, ​​córkę Honor. Szczęśliwi rodzice nie sprawili, że to wielka tajemnica, ale postanowili podzielić się radością ze wszystkimi fanami. W 2011 roku gwiazda urodziła drugą córkę swojego kochanka, Haven. Jednocześnie doskonale potrafi łączyć pracę z rodziną, co jest rzadkością w naszych czasach.

Czytaj także
  • Jessica Alba udostępniła wzruszającą fotografię nowonarodzonego syna
  • Baby shower od Jessica Alba: goście, prezenty, zdjęcia
  • Stał się znany z seksu trzeciego dziecka Jessiki Alby i Cash Warren

Jessica Albu i Cash Warren często można zobaczyć z dziećmi na spacerze. Małżonkowie zawsze okazują sobie nawzajem czułe i drżące uczucia. A po 7 latach małżeństwa i obecności dwójki dzieci, romans w ich związku nie zniknął. Do tej pory ta para może być nazwana jedną z najsilniejszych w gwiezdnych związkach. Możemy tylko życzyć im dalszego szczęścia rodzinnego!

Джессика Альба и Кэш Уоррен на светском рауте Джессика Альба с мужем Счастливая звездная пара
Джессика Альба и Кэш Уоррен на прогулкеДжессика Альба и Кэш Уоррен в ожидании ребенкаДжессика Альба и Кэш Уоррен с дочкой на прогулке
Джессика Альба с мужем и детьмисемейное путешествиеДжессика Альба с семьей на вручении награды