Dżinsy są wyjątkową i niezastąpioną rzeczą w szafie każdej współczesnej kobiety, która dąży do różnorodności swojego wizerunku. Wszechstronność dżinsów polega na tym, że w zależności od stylu można je nosić niemal wszędzie: w naturze, na spacerze, w kawiarni, a nawet w biurze, staną się znakomitym wyróżnieniem, ponieważ pozwala na to nowoczesny strój biurowy! W jeansach zawsze będziesz czuć się komfortowo, wygodnie i pewnie, a różnorodność stylów i stylów może naprawdę zaskoczyć.

Dżinsy z nadrukiem: trendy w modzie

Projektanci nie zmęczyli się, by zadowolić nas swoimi kreatywnymi pomysłami, a za każdym razem oferują nam ciekawe modne rozwiązania. Jednym z tych trendów jest kwiatowy nadruk w ubraniach. Ten modny trend dotknął dżinsów. Na przykład popularne dżinsy z kwiatowym nadrukiem z Mango są w stanie dodać kobiecie lekkości, kruchości, elegancji i romansu.

Kwiatowe dżinsy tradycyjnie uważane za letnią wersję odzieży, ponieważ dają jeszcze bardziej podniecający nastrój. Można je łączyć:

  • z lekką bluzką do pójścia do kina lub kawiarni;
  • z t-shirtem, aby stworzyć sportowy wygląd;
  • z neonową bluzką na femme i odważnym kokardką;
  • z surową kurtką do pracy lub spotkania biznesowego.

Nadruki na dżinsach należy dobierać bardzo ostrożnie, ponieważ zawiłe wzory na spodniach mogą dodawać lub, wręcz przeciwnie, zmniejszać objętości tych części figury, które muszą być ukryte lub odpowiednio podkreślone. Dlatego jeśli twoja figura nie jest dokładnie 90-60-90, to lepiej porzucić duże wzory, zamiast tego wybierz bardziej eleganckie wzory. Ponadto warto zachować ostrożność przy wyborze koloru, ponieważ zbyt jasne wzory, na przykład na bokach lub z tyłu kieszeni, mogą uwydatnić problematyczne obszary.

Kwiatowy nadruk na dżinsach pasuje do różnych akcesoriów: czapek, bransoletek i koralików, więc nie bój się eksperymentować w tym obszarze.

Dżinsy w kwieciste wzory 1Floral Jeans 2Floral Jeans 3
Floral Jeans 4Dżinsy z kwiatowym nadrukiem 5Dżinsy z kwiatowym nadrukiem 6
Floral Jeans 7Dżinsy z kwiatowym nadrukiem 8Dżinsy z kwiatowym nadrukiem 9