Dżinsy z dziurami - Jest to ważny element stylu grunge, który nie uznaje żadnej władzy. Po zrobieniu małej dziurki na sukience lub ulubionej bluzce, musisz natychmiast wziąć je do naprawy lub wyrzucić. Dżinsy nie są obsługiwane przez tę regułę. Dziś dziura w dżinsach nie jest traumą niezgodną z życiem, ale początkiem nowej historii mody. Ci, którzy nie lubią poszarpanych dżinsów, mogą je nosić podczas sprzątania lub opuszczania wsi.

Historia rzeczy: damskie jeansy z dziurami

Pierwsze nieszczelne jeansy pojawiły się w latach 80-tych. Była to epoka protestu, autoekspresji i buntowniczego nastroju.

Przeważnie takie spodnie nosiły punki. Nikt nie wykonał specjalnych zgrabnych szczelin, a marki nawet nie próbowały odtworzyć efektu naturalnego zużycia. Po długich noszeniach i spotkaniach na dziedzińcu z gitarą pojawiły się rozdarte dziury.

W naszych czasach "rvanki" stały się aktualnym trendem, który nie stracił gruntu przez lata. Dżinsy są obecne w letnich i zimowych kolekcjach projektantów, a ludzie zgadzają się płacić dużo "zużytych" dżinsów za dużo pieniędzy. Najciekawsze modele są reprezentowane w kolekcjach Phillip Lim, Marc Jacobs, Rag & Bone, Balmain, Gucci, Levi's, Diesel i Lee Jeans. Projektanci ozdabiają jeansy dużymi i małymi dziurkami, marszczeniami, długimi spodniami, dzięki czemu naturalny efekt starzeje się. Aby dodać element glamour, jeansy z dziurami ozdobione są koronką, stazą i łańcuszkami.

Ci, którzy nie chcą przepłacać za markowe spodnie, mogą samodzielnie robić dziury. Do tego trzeba zaopatrzyć się w nożyczki lub ostrze, papier ścierny, szydełko i, oczywiście, cierpliwość. Głównym warunkiem uzyskania efektu zużycia jest nie przesadzenie z otworami i zarysowaniami. Na początek możesz zrobić dziurę w dżinsach na kolanie, a następnie, po przećwiczeniu, dodać kilka zarysowań.

Modne jeansy z dziurami: w co się ubrać?

Dziurawe damskie jeansy są łączone z wieloma elementami odzieży i stanowią miły akcent niedbalstwa w każdym zestawie. Główną zasadą, którą należy przestrzegać przy tworzeniu harmonijnego obrazu z tą rzeczą: im więcej dziur i cięć w dżinsach, tym lakoniczny szczyt ubioru powinien być. Istnieje również wiele rzeczy, które najlepiej pasują do modnych dziurkowatych dżinsów.

  1. Kurtki. Odpowiedni do codziennego noszenia. Aby stworzyć obraz w stylu rockowym, wypróbuj zestaw marynarki z cierniami i nitami oraz czarne jeansy z dziurami. Zestaw może być uzupełniony asymetryczną koszulką i butami przy niskiej prędkości. Aby uzyskać bardziej zrelaksowany wygląd, użyj czarno-brązowej kurtki wykonanej z gładkiej skóry i lakonicznych jeansów z wąskimi dziurami w kolanach.
  2. Kurtki. Spróbuj kurtki z interesującymi klapami, ozdobnymi kieszeniami, kolorowymi cyrkoniami lub przyciętym rękawem. Cechy te nadają produktowi relaksację niezbędną do harmonijnego połączenia z dżinsami łazienkowymi.
  3. T-shirty. Tutaj masz dwa sposoby - albo stworzyć odważny wizerunek młodzieży, niszcząc wszystkie zasady i zasady, albo postępować zgodnie z poradami stylistów i grać według reguł. Jeśli zdecydujesz się pójść pierwszą ścieżką, odważnie nosić jasne koszulki z nadrukami, zastój, a nawet dziury. Jeśli ważne jest, aby wyglądać modnie, użyj gładkich blatów bez zbytniej dekoracji.
  4. Akcesoria. W przypadku nieszczelnych jeansów masz pełną swobodę działania. Aby ukończyć obraz, użyj chusty, paski i zabawę. Szczególnie skuteczny będzie wygląd ręcznie robionej biżuterii. Nogi mogą być noszone w tenisówkach i baletkach (wersja dzienna) lub kobiece mokasyny i pompy (wersja wieczorna).

Wybierając dżinsy z dziurami, pamiętaj o cechach figury, ponieważ wszystko, co jest modne, nie zawsze pasuje. Dziewczyny z pełnymi biodrami pasują do prostych ciemnych jeansów z jednym lub dwoma otworami. Lepiej nie eksperymentować z białymi dżinsami z dziurami, ponieważ będą one zwiększać biodra. Chude dżinsy nadają się do chudych dżinsów z dużymi rozcięciami na kolanach i jasnymi dżinsami z dziurami.

dziurawe dżinsy 1dziurawe dżinsy 2dziurawe dżinsy 3
dziurawe dżinsy 4dziurawe dżinsy 5dziurawe dżinsy 6
dziurawe dżinsy 7dziurawe dżinsy 8dziurawe dżinsy 9