Dżinsy - ulubiona i najwygodniejsza odzież dla wielu fashionistek. Dziewczyny doceniają je za praktyczność i szeroką gamę modeli. Na przykład, możesz mieć wiele par w szafie i wszystkie będą indywidualne. Jeden z popularnych trendów w moda dżinsowa w ostatnich latach są dżinsy z koralikami. Ten element wystroju może urozmaicić każdy styl: od klasycznych po chłopaków.

Najpopularniejsze modele dżinsów z koralikami

Tworzenie świeżych pomysłów na zwykłe rzeczy działa najlepszych projektantów mody. Ich bogata wyobraźnia oferuje niesamowite możliwości dekorowania wygodnych spodni. Jednak każda dziewczyna może samodzielnie haftować koraliki, tworząc wyjątkową i niepowtarzalną rzecz:

  1. Jeansy z perłowymi koralikami będą jaskrawym akcentem na każdym zdjęciu. Jeśli wybierasz się na spacer z przyjacielem lub spotkanie z ukochaną, planujesz iść na imprezę lub po prostu na wykład na uniwersytecie - wystrój pereł perłowych na kieszeniach dżinsów lub na całej długości zawsze będzie przy okazji.
  2. Zgrywanie dżinsów z koralikami przypomina mocną kawę z sokiem pomarańczowym. Obraz z jednej strony, podkreślający wybuchowy i emocjonalny charakter gospodyni, z drugiej strony pokazuje delikatny i drżący kącik jej wewnętrznego świata.
  3. Chłopięce dżinsy z jaskrawym rozproszeniem koralików na kieszeniach lub mankietach nie spowodują, że ktokolwiek inny podejrzewałby, że ukradłeś je swojemu chłopakowi, ale doda tylko romantycznego uroku temu obrazowi.

Różnorodność opcji, takich jak opinie innych, jest tak wielka, że ​​nikt nie może tego zaakceptować. Jedno jest pewne, że dżinsy damskie, umiarkowanie haftowane koralikami o różnych rozmiarach, wzorach i kolorach - to jeden z najbardziej popularnych trendów tego i przyszłego sezonu.

jeansy z koralikami 1jeansy z koralikami 2jeansy z koralikami 3
jeansy z koralikami 4jeansy z koralikami 5jeansy z koralikami 6
jeansy z koralikami 7jeansy z koralikami 8jeansy z koralikami 9