Godzina z godziny nie jest łatwiejsza: Brytyjczycy odnaleźli się dopiero po próbie porwania młodego księcia George'a przez kobietę z niezrównoważoną psychiką, gdy informacja o nowym zagrożeniu dotarła do sieci. Organizacja terrorystyczna IGIL ogłosiła zamiar porwania syna księcia Williama i księżnej Cambridge!

ИГИЛ готовит покушение на принца Джорджа

Przestępcy zasugerowali, że zamierzali leżeć w pobliżu szkoły. Rodzice małego arystokraty znów trochę się denerwowali. Na pewno William i Kate wielokrotnie żałowali, że powiedzieli nam, z którą szkołą mają do czynienia ich spadkobiercy.

To prawda, że ​​brytyjskie służby wywiadowcze już podjęły śledztwo w sprawie tego incydentu, ale kto przywróci spokój młodym rodzicom?

Семья принца Джорджа озабочена угрозами Szokujące stwierdzenie

Na jednym z kanałów telegramów napastnicy umieścili fotografię księżnej Cambridge z jej małym synkiem. Wymowny podpis pod zdjęciem brzmiał:

"Będziemy polować nawet dla rodziny królewskiej".

Okropne, prawda? Jednak to nie wszystko! Co więcej, bliskowschodni terroryści powielają obraz szkoły, w której studiuje potencjalny spadkobierca brytyjskiej korony, a napis pod zdjęciem brzmi:

"Szkoły otwierają się bardzo wcześnie."

Może to być postrzegane jako bezpośrednie zagrożenie i jako wskazówka, że ​​dziecko może zostać obrażone pod nieobecność rodziców Służba wywiadowcza Misty Albion jest przekonana, że ​​4-letni książę jest naprawdę w niebezpieczeństwie. Dlaczego? Bo zanim uczestnicy Instytutu nie zrobili czegoś takiego.

На днях террористы пригрозили похитить принца Джорджа

Obecnie dochodzenie jest już w toku, a dziecko jest pod czujną opieką.

Czytaj także
  • Książę William wyraził płeć przyszłego dziecka
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!

W tej chwili nie otrzymano żadnych komentarzy na temat tego incydentu z biura prasowego Pałacu Kensington.