Słynna modelka Irina Sheik kontynuuje współpracę z marką bielizny Intimissimi. Wczoraj w Internecie pojawiły się nowe zdjęcia z 32-letnią gwiazdą podium, na której została odciśnięta w jedwabnej bieliźnie. Te zdjęcia spowodowały bezprecedensowe poruszenie wśród fanów Iriny, ponieważ w związku z ciążą Shake nie brał udziału w strzelaniu kampanii reklamowych tego znaku towarowego przez długi czas.

Ирина Шейк

Irina Sheik

Fani są zachwyceni Shake

Na stronie w sieci społecznościowej marki Intimissimi jednak, podobnie jak Instagram Iriny, pojawiło się tylko kilka zdjęć. Wszystkie miały jeden styl i były wykonywane w bardzo naturalnych warunkach. Na pierwszym zdjęciu Irina siedziała w brązowym, zniszczonym fotelu, ubrana w jedwabny dżersej i koronkowe majtki. Na drugiej ramie 32-letnią gwiazdę podium można było zobaczyć w negliżu z koronką na cienkich ramiączkach.

Шейк в рекламе бренда Intimissimi

Wstrząśnij w reklamie marki Intimissimi

Po przesłaniu zdjęć do sądu fanów Shake'a i marki Intimissimi, w Internecie można przeczytać następujące recenzje: "Irina jest boginią! Jestem zachwycony tym, jak wygląda na zdjęciach. Ma bardzo podobny styl w makijażu i stroju ", jak zwykle, dom mody Intimissimi stworzył inteligentną reklamę. Irina wygląda bardzo naturalnie. Uwielbiam podobne kampanie "," Kiedy patrzysz na promocje w tytułowej roli, Shake naprawdę chce biegać i kupować sobie takie ubrania. Idealnie pasuje do koncepcji Intimissimi. Miło jest na to patrzeć "itp.

Фанаты в восторге от рекламной кампании с Шейк Czytaj także
  • 12 najlepszych modeli ujawniło sekrety ich piękna, które są dostępne dla wszystkich
  • Rodzinne zakupy: Irina Sheik i Bradley Cooper wraz z córką poszli do sklepu w Los Angeles
  • Po "Superbowl 2018" wszyscy znów rozmawiają o ciąży Iriny Sheik

Sheik skomentował współpracę z Intimissimi

Po sesji zdjęciowej Irina postanowiła powiedzieć kilka słów o swojej pracy z tą słynną marką. Oto kilka zdań na temat słynnego modelu:

"Bardzo lubię pracować z Intimissimi. To prawdziwie legendarna marka, która sprawia, że ​​płeć piękna jest bardziej kobieca, seksowna i pożądana. Znam wiele dziewczyn, które chętnie kupują sobie bieliznę tej marki. Od siebie mogę dodać, że Intimissimi to nie tylko wspaniałe zestawy bielizny, ale także doskonałe ubrania do spania i do domu. Jestem z niej zachwycony, ponieważ jeśli nie jestem w pracy, to czuję się w tym bardzo dobrze. "
Ирина давно сотрудничает с брендом Intimissimi