Irina Sheyk wyraźnie pokazała, że ​​w końcu ukształtowała się po urodzeniu córki, pojawiając się na ceremonii wręczenia nagród corocznej nagrody The Fashion Awards w niesamowicie uwodzicielskiej sukience.

Impreza w wielkim stylu

Wczoraj wieczorem centrum światowej aktywności świeckiej było Londyn, gdzie ogłoszono nazwiska najlepszych projektantów i odnotowano ich osiągnięcia zawodowe. Na czerwonym dywanie i na uboczu wspaniałej uroczystej imprezy odbywającej się w Albert Hall, Carly Kloss, Haley Baldwin, Selena Gomez, Rita Ora, Winnie Harlow, Poppy Delevin, Zendaya, gałązki FKA, Kaya Gerber, Stella Maxwell, Macy Williams, Isabelle Goulart, Sookie Waterhouse, Pixie Lott i wielu innych.

Стелла Максвелл

Stella Maxwell

Карли Клосс

Carly Kloss

Кайя Гербер

Kaya Gerber

FKA twigs

FKA gałązki

Винни Харлоу

Winnie Harlow

Поппи Делевинь

Poppy Delevinj

Рита Ора

Rita Ora

Изабель Гуларт

Isabelle Goulart

Селена Гомес

Selena Gomez

Хейли Болдуин

Haley Baldwin

Oko nie odrywa się

Mimo całej konstelacji gwiazd, nie można było nie zauważyć 31-letniej rosyjskiej modelki marki Irina Sheik. Oblubienica Bradleya Coopera, po raz pierwszy została matką w marcu tego roku, pojawiła się przed reporterami w luksusowym stroju z Versace. Nawiasem mówiąc, jej twórczyni Donatella Versace zdobyła nagrodę "Icons of Fashion".

Ирина Шейк на премии The Fashion Awards 2017

Irina Sheik na rozdaniu nagród The Fashion Awards 2017

Srebrno-biała sukienka Sheik o wysokim kroju do talii, nie kryła długich i smukłych nóg modelu, a stanik podkreślał kuszącą pierś. Pewna własnej irrealności, Irina żartobliwie wziął spektakularne pozy na zdjęciu, stojąc w srebrzystych sandałach na wysokich obcasach.

Ирина Шейк на The Fashion Awards 2017 Czytaj także
  • Rita Ora zafascynowała fanów bardzo piękną sesją zdjęciową dla Glamour
  • Zdjęcie dnia: Selena Gomez na fotokamerę "Potwory na wakacjach 3"
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell są widziane razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem

Jego włosy to celebryta, która zdaniem fanów, po ciąży i porodzie stała się jeszcze bardziej seksowna, zebrana w wysoki kucyk, zacieniając prawidłowe cechy neutralnego facekapa.

Ирина Шейк на мероприятии The Fashion Awards 2017