Kilka dni temu Spike's One Night Only odbyła się w budynku słynnego teatru Apollo w Nowym Jorku. Wzięło w nim udział wielu znanych gości: Julianne Moore, Bill Clinton i inni, ale najwięcej uwagi poświęcono rodzinie Baldwinów. Wynikało to z niezwykłej mowy Irlandy, 21-letniej córki Aleca Baldwina i Kim Basinger.

Айрленд Болдуин

Irland Baldwin

Pogrubione uwagi Irlandii

Jego występ, wchodzący na scenę teatru, najstarsza córka słynnego Baldwina, zaczął się od przypomnienia smutnego przypadku z przeszłości, kiedy jej ojciec nazwał swoją córkę "grubą świnią". Oto słowa w jej wystąpieniu:

"Wielu ludzi prawdopodobnie mnie zna, ale ja nadal się przedstawię. Nazywam się Irlandia i pochodzę ze słynnej rodziny Baldwinów. Teraz na tej imprezie jest wielu moich krewnych: kuzynów, ciotek i wujków, ale chcę poświęcić moje słowa starej szynki, którą nazywam moim ojcem. Jestem tu teraz, aby go usmażyć. Przy okazji, nie zapominajmy o świniach. Wielu, którzy teraz na mnie patrzą, pamięta "grubą niewdzięczną świnię", którą miałem 10 lat temu. Mój Boże, od tego momentu minęło 10 lat! Teraz ja i mój tata radzimy sobie lepiej, niż kiedyś. Teraz nie może nazwać mnie tym zwierzęciem, i to nie tylko dlatego, że upuściłem kilka kilogramów, ale dlatego, że jestem wyższy od niego, co oznacza, że ​​mogę go wyleczyć.

Cóż, poważnie, jestem bardzo dumny z tego, że jestem córką Aleca Baldwina. Bardzo miło mi z tej sceny powiedzieć, że dla mnie jest on najlepszym ojcem na świecie. Kocham cię szaleńczo, tatusiu! ".

Выступление Айрленд Болдуин

Przemówienie Irlanda Baldwina

Айрленд на сдерживала эмоцийАлек смеялся, когда выступала дочь Czytaj także
  • Alec Baldwin poniósł skomplikowaną operację
  • Ciężarna Hilaria Baldwin podzieliła się szczerym snapshotem
  • Alec i Hilaria Baldwin odkryli płeć swojego czwartego dziecka

Incydent, który zrujnował relację przez długi czas

Fakt, że słynny Alec Baldwin nazwał swoją najstarszą córkę "szorstką, lekkomyślną grubą świnią", stał się znany w 2007 roku. W tym czasie relacje między Alecem i jego byłą żoną Kim Basinger były bardzo złożone i miały wiele wspólnego z ich wspólną córką, Irlandią. W dniu, w którym Alec nie mógł się powstrzymać i brutalnie rozmawiał z córką, zadzwonił do niej telefonicznie, ale dziewczyna była w innym pokoju i nie odpowiedziała. Kiedy w końcu Baldwin dotarł do Irlandii, stało się jasne, że zachowanie dziewczyny bardzo rozzłościło jej ojca. Być może niegrzeczne zachowanie Aleca nie wywarłoby tak silnego wrażenia na młodej Irlandii, gdyby ten fakt nie dotarł do prasy. Potem był prawdziwy szum, a ten odcinek z życia gwiezdnej rodziny był dyskutowany nie tylko w prasie, ale także w telewizji, a także w Internecie.

Билли, Алек и Айрленд Болдуин

Billy, Alec i Irland Baldwin

Айрленд Болдуин и Джулианна Мур

Irland Baldwin i Julianne Moore

Звездные гости мероприятия

Potem Irland od dłuższego czasu nie tylko nie pokazywał jej oczu, ale kategorycznie odmawiał rozmowy z nim. Relacje między córką a ojcem zostały ustanowione zaledwie kilka lat temu i, jak pokazują zdjęcia z tego wydarzenia, panuje przyjaźń i miłość.

На вечере присутвовала и жена Болдуина с дочерьюАйрленд и Алек Болдуины, 2005 год

Ayrland i Alec Balduiny, 2005