Piękno Irland Baldwin idzie własną drogą. Dziewczyna, będąca córką super popularnych aktorów Hollywood, chce zbudować własną karierę i robi to dobrze. Niedawno okazało się, że 21-letnia wybitna blondynka została wybrana przez nową twarz TM Guess.

Irlandia natychmiast udostępniła tę wiadomość na swojej stronie w mikroblogowaniu, komentując ją: "Marzenie o moim życiu spełniło się!"

Айрленд удостоилась чести быть свидетельницей на новой свадьбе отца

Nowi pracodawcy o długonogiej piękności zauważyli, że byli po prostu zachwyceni jej wyglądem. To zostało zgłoszone przez Paula Marciano, jednego ze współwłaścicieli marki modowej. Nie na darmo, z biegiem lat dziewczyna coraz bardziej przypomina swoją matkę Kim Basinger. A to z kolei zostało słusznie nazwane jednym z głównych symboli seksu w Fabryce Marzeń.

Biorąc pod uwagę zdjęcie Irlandii, jej fani zauważyli, że zaktualizowana fryzura naprawdę sprawiła, że ​​wyglądała jak matka w młodości.

Дочка Алека Болдуина стала лицом известной фирмы Wielokrotne przysięgi wierności

Jednak model może odważnie pochwalić się nie tylko sukcesami zawodowymi, ale także ciepłymi relacjami z ojcem i jego nową rodziną. Irlandia powiedziała, że ​​była bardzo zadowolona z zaproszenia od ojca na drugie wesele. A jej córka odegrała ważną rolę - świadka.

Alec Baldwin tak bardzo kocha swoją żonę, że chce się ponownie ożenić, co oznacza piątą rocznicę ślubu lub "drewnianego ślubu".

Hilary i Alec ponownie złożyli śluby małżeńskie przy ołtarzu wraz z rodziną. Oto, w jaki sposób aktor skomentował święto nasion:

"Dlaczego to robimy? Potrzebuję tego! Ciągle muszę potwierdzać, że ta wyjątkowa kobieta wciąż jest ze mną i nie planuje zniknąć z mojego życia! ".
Czytaj także
  • Irland Baldwin pamiętała swojego ojca na scenie, która dziesięć lat temu nazwał ją "świnią"
  • Irlandia Baldwin odpowiedziała na krytykę karoserii
  • Hańba po imprezie: 21-letnia Irlandka Baldwin nie mogła stanąć na nogi!
Копия матери

Aktor i instruktor jogi postanowili ograniczyć się do wąskiego kręgu wybranych i wezwać do ponownego ślubu kapłana, Irlandii i jego trójki dzieci.