Zanim pogłoski o możliwym romansie Idrisa Elby z Madonną ustąpiły, aktor podał nowy powód do plotek. Tym razem 44-letni Idris flirtował z 26-letnią brytyjską supermodelką Jordan Dunn.

Burzliwe życie osobiste

Idris Elba, który naprawdę chce być kolejnym filmem o Jamesie Bondzie, z udziałem w kontynuacji filmu o wyczynach agenta specjalnego 007, najwyraźniej postanowił przyzwyczaić się do tej roli, stając się, podobnie jak bohater na ekranie, zdobywcą serc kobiet.

W zeszłym tygodniu został zauważony na romantycznej randce z Madonną po jej zadebiutowanym meczu kickboxingu w Londynie. Elba pośpieszyła, by obalić jej związek z królową popu na Twitterze, a później powiedziała, że ​​świetnie się bawi z legendarnym piosenkarzem.

Teraz tabloidy pisały o bliskich i dalekich od przyjacielskich stosunkach Idrisie i Jordanie Dunn, towarzysząc przesłaniu obiecującym obrazem.

Szepcząc do ucha

Aktor Hollywood i uroczy model zostali zauważeni razem na after-party MTV EMA w Rotterdamie. Goście imprezy mówią, że dżentelmen z ogonem podążył za modelką i była zadowolona z jego postępów, a bliżej świtu celebryci opuścili imprezę.

Przyjaciółka Danna umieściła na jej stronie fotografię, na której została odciśnięta. Podczas gdy Charlotte Dawson i Jordan pozowali, Idris podszedł do nich i zaczął mówić coś miłego w uchu Dunna.

Czytaj także
  • Idris Elba poślubia Sabrinę Dora
  • Idris Elba przedstawił swoją ukochaną przyszłość brytyjskiemu monarsze
  • 45-letni Idris Elba zabrał swojego 29-letniego ukochanego w światło

Zastanawiam się, co artysta powie teraz.

Идрис Эльба снова влюблен Эльбу покорила красотка Джордан Данн Неженатый актер решил наладить свою личную жизнь
Идрис флиртовал с ДжорданИдрис Эльба пока не комментирует свежую новостьРанее СМИ писали о романе актера и Мадонны