Pomimo tego, że Madonna z pewnością jest piękną kobietą pod każdym względem, Idris Elba nie uległa urokowi. Rzekoma powieść z wieloletnim przyjacielem, aktor skomentował swoją stronę na Twitterze.

Zwyczajna rozmowa

Pogłoski o różnych rodzajach często pojawiają się wokół miłosnych spraw gwiazd, w ten weekend ich ofiarami była nieskazitelna Madonna i imponujący Idris Elba. Rozmowy nie powstały od zera. W zeszłym tygodniu Madge przyszedł na pojedynek kick-boxingowy z Elbą. Siedząc w pierwszym rzędzie, zaczęła go kibicować, a później opublikowała na portalu społecznościowym film z walk i zdjęć z przyjacielem. Potem para została zauważona w restauracji i klubie nocnym, gdzie zachowywała się całkiem szczerze, mówią naoczni świadkowie.

Odmowa związków przetargowych

Wczoraj na koncie 44-letniego Idrisa Elby pojawił się post na portalu społecznościowym, który przełamał wszelkie nadzieje fanów aktora i piosenkarza, by stworzyć piękną parę i możliwe szczęśliwe zakończenia. Brytyjski aktor napisał krótko i całkiem wyraźnie:

"Czy śpię z Madonną? Nie, do cholery ... Nie wierz w zwiedzenie! ".
Czytaj także
  • Te 30 okładek albumów sowieckich muzyków zaprowadzi cię do łez!
  • W jaki sposób Donatella Versace przeżyła śmierć swojego brata i która była obok niej w pierwszych dniach po tragedii?
  • Na aukcji można kupić drzwi pokoi, w których mieszkali Jimi Hendrix i Andy Warhol

Nawiasem mówiąc, w swoim odwołaniu w oryginale artysta użył niegrzecznego, obraźliwego słowa - "motherf * ckers". Nie jest jasne, czy Idris był tak zły, ponieważ, jak wiadomo, w tej chwili nie jest związany z nikim przez małżeństwo lub poważny związek.

Идрис Эльба прокомментировал роман с Мадонной Слухи о близких отношениях знаменитостей возникли после их совместных фото