W ubiegłą niedzielę jeden z największych festiwali muzyki współczesnej, który odbył się w Glastonbury od 1970 roku, zakończył się w Anglii. Podczas pięciu dni wakacji odwiedzili Johnny'ego Deppa, Bradleya Coopera, Tildę Swinton, Brada Pitta, Carę Delevingne, Margot Robbie, a na zakończenie dnia David i Victoria Beckham zostali zauważeni wśród gości.

Komunikacja po stronie i próby ratowania małżeństwa

W czerwcu w zachodnich mediach nie zmęczyło się mówienie, że małżeństwo jednej z najsilniejszych par Hollywood, David, 42 i Victoria Beckham, 43, jest tylko formalne, a publikowanie dotykowych zdjęć w portalach społecznościowych jest przyciągające uwagę. Podobno piłkarz regularnie zmienia żonę za pomocą ładnych modelek, a projektantka mody desperacko próbuje odzyskać męża, chociaż nie ma nic przeciwko temu, by spotkał innych mężczyzn.

Nadal wszystko jest w porządku

Starsi małżonkowie, którzy starają się nie zwracać uwagi na to, co prasa o nich mówi, po raz kolejny nie zademonstrowali siły swojego związku, wchodząc na koncert Eda Sheerana w Glastonbury.

Эд Ширан на сцене в Гластонбери

Ed Sheeran na scenie w Glastonbury

David i Victoria, którzy świętowali swoją 18 rocznicę ślubu w lipcu, nie zauważając, że zostali zastrzeleni, cieszą się występem Shirana i siebie nawzajem. Miłośnicy, wychowując czworo dzieci, flirtowali.

Дэвид и Виктория Бекхэм гости Гластонбери

David i Victoria Beckham w Glastonbury

Дэвид и Виктория Бекхэм на концерте Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • 16 znanych mężczyzn z wielką godnością

Beckham, ubrany w elegancką szarą bluzkę w groszki od Saint Laurenta i dżinsy, trzymający telefon z inicjałami, trzymał przytulającego męża, szepcząc coś do ucha, wyglądając na zadowolonego i zrelaksowanego.

Супруги Дэвид и Виктория БекхэмДэвид и Виктория Бекхэм в Гластонбери