Idris Elba ponownie przemyślał swój stosunek do małżeństwa! A to nie są tylko słowa. 45-letni aktor publicznie złożył propozycję małżeństwa swojej dziewczynie, 29-letniej Sabrinie Doura.

Niespodziewany moment lub poważny krok

Idris Elba postanowił nie czekać na Walentynki. W najlepszych romantycznych tradycjach upadł na jedno kolano i poprosił modelkę Sabrinę Doura, by została jego żoną.

Счастливый жених Идрис Эльба

Szczęśliwy narzeczony Idris Elba

Zaangażowanie pary odbyło się przed zdumionymi widzami w kinie Rio w Hollywood. 9 lutego odbyła się premiera debiutu reżyserskiego aktora, zdjęcia Yardi.

Идрис Эльба делает предложение Сабрине Доуре

Idris Elba składa ofertę Sabrinie Doure

Gwiazda "Tory", "Mrocznej wieży" i wielu innych hitów kinowych oraz "Miss Vancouver 2014" pojawiła się na scenie przed wyświetleniem filmu. Nagle dla wszystkich i samej Sabriny, Indris, przed zatłoczonym hallem, podał jej pierścionek. Usłyszawszy pożądane "tak", Elba, podobnie jak jego druga połowa, nie powstrzymywała emocji. Kochankowie zaczęli się ściskać i całować pod błyski kamer i aplauzem widowni.

Идрис Эльба и Сабрина в кинотеатре Рио в Голливуде

Wideo wzruszającej chwili natychmiast pojawiło się w sieci, wywołując poruszenie wśród fanów pary, którzy rzucili się, by pogratulować Idrisowi i Sabrinie.

Przeciwnik małżeństwa

Zeszłego lata Idris Elba, który w tym czasie spotkał się już z Sabriną Doura, nalegał, by był rozczarowany instytucją małżeństwa. Aktorowi, któremu przypisano liczne powieści, poślubił aktorkę Dormowe Sherman, a także miał długi związek z charakteryzatorką Hannah Norgaard i prawniczką Soni Hamlin.

Czytaj także
  • Idris Elba przedstawił swoją ukochaną przyszłość brytyjskiemu monarsze
  • 45-letni Idris Elba zabrał swojego 29-letniego ukochanego w światło
  • Kate Winslet powiedziała, że ​​nie mierzy swojej wagi przez 12 lat

Nowa powieść Łaby z atrakcyjnym modelem kanadyjskim, który jest znacznie młodszy od niego, została poruszona w sierpniu. Zanim opinia publiczna dowiedziała się o związku Idrisa i Sabriny, spotkali się przez siedem miesięcy. Po prostych obliczeniach staje się jasne, że w tym miesiącu para świętowała lub będzie obchodzić rocznicę rozpoczęcia związku.

Идрис Эльба и Сабрина в сентябре 2017 года

Idris Elba i Sabrina we wrześniu 2017 r