Kto z nas nie marzył o pięknym życiu, gdzie będzie luksusowy dom, drogie samochody i możliwość nie wykonywania prac domowych? Jest oczywiste, że dla takiego życia konieczne jest albo urodzić się pomyślnie, albo dobrze się ustatkować. I ostatni punkt najczęściej zakłada udane małżeństwo, ponieważ niewielu odnosi sukces w zarabianiu na luksusowe życie, a ta pasja do kariery zaszkodzi Twojemu życiu osobistemu.

Ale z mężami wszystko nie jest takie proste, nie każdy może zapewnić bajeczną egzystencję, ponieważ potrzebny jest prawdziwy arystokrata. Tylko tutaj kłopoty w Europie, książęta na palcach można policzyć, a wszyscy są zajęci, co robić? Być może warto zwrócić uwagę na Wschód i myśleć, jak wziąć ślub dla szejka?

Gdzie znaleźć szejka?

Na początek warto powiedzieć, że arabscy ​​szejkowie to nie bajeczne postacie, ale zwykli ludzie, po prostu mają portfel trochę grubszy od innych i nawyk poligamii. Jeśli tradycje muzułmańskie nie wprowadzą cię w błąd, to nadszedł czas, aby poszukać swojego "księcia".

Teraz pożądane jest ustalenie listy najbardziej godnych pozazdroszczenia zalotników, jednak warto wziąć pod uwagę, że nie wszyscy naprawdę zamożni ludzie lubią chwalić się swoim bogactwem, wielu miliarderów jest zwyczajnie nieznanych szerszej publiczności. Ci, którzy nie ukrywają się na liście Forbesa, powinni być bliżej badani, zwłaszcza zwracając uwagę na ich przyzwyczajenia, aby wiedzieć, czego się spodziewać od konkretnej osoby. Na przykład książę Dubaju, 31-letni Hamdan Al Maktoum, jest uważany za jeden z najbardziej ciekawych, ale nie każdy jest w stanie znieść jego charakter;

Teraz możesz szukać największej koncentracji szejków w ZEA, a zwłaszcza w Abu Zabi. Jest tu wystarczająco dużo miejsc do spotkań - eleganckie hotele i restauracje, wspaniałe plaże z aksamitnym piaskiem - wszystko musi znaleźć idealnego kandydata. Co roku Abu Dhabi gromadzi się na wystawie luksusowych samochodów - Big Boys Toys, tutaj prezentowane są również ekskluzywne modele motocykli i, oczywiście, luksusowych jachtów. Nie trzeba dodawać, że przedsiębiorcy odnoszący największe sukcesy uważają to za swój obowiązek uczestniczenia w tym wydarzeniu? Warto zauważyć, że przyjeżdżają tu nie tylko orientalni szejkowie, ale także biznesmeni z Europy, więc miejsce to jest odpowiednie dla tych, którym kultura arabska wydaje się zbyt obca.

Ogólnie rzecz biorąc, Emiraty nadają się do całorocznego poszukiwania stajennych, ponieważ duże święta, festiwale i inne wydarzenia są tu bardzo częste. Kilka lat temu wyspa w pobliżu Abu Dhabi chroniła klub jachtowy dla miliarderów. Oczywiście, dotarcie tam nie jest łatwe, z wyjątkiem tego, że starasz się o pracę - kelnerka lub pokojówka. Być może masz szczęście i wkrótce tam powrócisz, ale już jako honorowy gość.

Jak wygrać szejka?

Załóżmy, że obiekt zostanie znaleziony, co dalej? Oczywiście, aby podbić, używając swoich najbardziej przejmujących uroków. Wystarczy pamiętać o kilku niuansach, ponieważ zamierzasz oszukać ludzi w kraju muzułmańskim. I dlatego nie powinieneś zademonstrować wszystkich swoich uroków, nie jest to tu mile widziane, a nawet tam będzie to znak rozwiązłej kobiety. Nie musisz też zachowywać się zbyt lekkomyślnie, nie pozwoli to mężczyznom traktować cię poważnie.

poślubić szejka

Nie wolno palić i pić alkoholu w pobliżu mężczyzny, którego lubisz, a jeśli masz zamiar go poślubić złe nawyki będą musieli zapomnieć.

Zachowuj się grzecznie i spokojnie, w krajach arabskich kobiety nie powinny pokazywać swoich emocji publicznie. Oczywiście, możesz sobie pozwolić na trochę więcej, ale tylko trochę, aby stał się twoim "punktem kulminacyjnym" i nie odstraszał potencjalnego pana młodego.

Jeśli zdecydujesz się na zaloty Arabów, będziesz musiał ograniczyć się do niedrogich prezentów i spacerów, bardziej aktywne działania na zawsze zrujnują twoją reputację.