Mam już dość zdań: "Poślubię bogatego cudzoziemca, jestem bardzo szczęśliwy", "Wyjeżdżam za granicę do mojego ukochanego", a także inne historie o kobietach, które znalazły szczęście w innym kraju? Również nie, nie, a myśl: "Chcę poślubić obcokrajowca, nadal wiedziałbym, jak to zrobić" ześlizguje się. Następnie warto dowiedzieć się, jakie pułapki sprawiają śluby z obcokrajowcem.

Jak wyjść za mąż za obcokrajowca?

Przede wszystkim warto zdecydować, o kogo mówimy, gdy mówimy "chcę poślubić obcokrajowca". Mieszkańcy Ukrainy raczej nie marzą o małżeństwie z cudzoziemcem pochodzenia rosyjskiego lub kazachstańskiego. Okazuje się, że interesują nas kawalerzyści z przestrzeni poradzieckiej. A kto wtedy potrzebuje? Większość pań jest zainteresowana mężami z krajów europejskich, z wyjątkiem Turcji. Ten drugi kraj jest oczywiście znany z wakacyjnego romansu, ale małżeństwo rzadko się zdarza.

Najczęściej nasi rodacy szukają mężów wśród Niemców, Brytyjczyków, Francuzów i Włochów. Możesz szukać męża samodzielnie przez Internet lub powierzyć wyszukiwanie agencjom małżeństwa. W każdym razie musisz wiedzieć o niektórych cechach narodowej postaci. Na przykład Niemcy cenią porządek i punktualność i chcą tego samego od swojego wybranego.

Brytyjczycy nie mogą tolerować kobiet, które stale mówią o swoich problemach - jest to zła forma. Musisz więc być mądry, móc słuchać i mówić tylko o dobru.

Włosi są bardzo podobni do rosyjskich mężczyzn, ale prawie wszyscy są "synami mamy". Jeśli matka powie coś Włochem, spełni jej życzenie.

Francuzi zwykle rozumieją sztukę, politykę, historię. Musisz mieć możliwość prowadzenia rozmowy. Ale Francja jest znana z wolnej moralności w stosunkach seksualnych, więc Francuz może flirtować z inną damą przed swoją wybranką i nie będzie tolerował zazdrości.

Ale niezależnie od tego, kogo wybierzesz, jest ważny punkt, o którym nie możesz zapomnieć - to umowa małżeńska. Nie oszczędzaj na prawnikach, uważnie przeczytaj i omów wszystkie punkty. W przeciwnym razie istnieje ryzyko utraty dziecka, pieniędzy itp. Przy rozwodzie.

Wiele kobiet, przyjeżdżających za granicę, odkrywa nowe horyzonty, zaczyna robić karierę. A teraz, po chwili, jego żona odnosi już więcej sukcesów niż jej mąż, który wziął ją za opiekuna domowego ogniska, a nie biznesową kobietę. W końcu nasze kobiety są cenione na Zachodzie właśnie z powodu ich mniejszej emancypacji. Jeśli taka historia ci się przytrafi, powinieneś być gotowy lub uratować swoją rodzinę, starając się nie uszczuplać uczuć swojego zagranicznego męża, lub aby partie nie lubią czuć ich niskiego statusu.

Zanim zdecydujesz się wyjść za mąż, sprawdź informacje o swoim przyszłym współmałżonka. Wiele stron umieszcza "czarne listy" stajennych. Są to ci cudzoziemcy, którzy zarabiają na oszustwach małżeństwa lub znajomi z dziewczynami z zagranicy nie mają ukończenia rejestracji małżeństwa. Lepiej też udać się do przyszłego pana młodego na kilka tygodni, abyś mógł zobaczyć sytuację, zrozumieć, co na ciebie czeka, jak bardzo twoja znajomość języka i kultury wybranego kraju koresponduje z rzeczywistością.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby poślubić obcokrajowca?

Jeśli wybierzesz agencję małżeństwa w celu znalezienia współmałżonka, pytanie, w jaki sposób zebrać niezbędne dokumenty, aby poślubić obcokrajowca, nie będzie Ci przeszkadzać - eksperci pomogą ci zebrać i wydać wszystkie niezbędne dokumenty. Jeśli robisz wszystko samemu, pamiętaj, że nie zabiera on wielu dokumentów i zabiera je dużo czasu. Ponadto każdy kraj ma własne wymagania dotyczące listy i dokumentacji.

Upewnij się, że potrzebujesz paszportu (niektóre kraje chcą tylko zagranicznego), zaświadczenie stwierdzające, że nie jesteś w związku małżeńskim i akt urodzenia. Kopie dokumentów wymagają notarialnego umieszczenia i umieszczenia apostille. Chcę poślubić obcokrajowca Ponadto dokumenty muszą być przetłumaczone na język ojczysty kraju, do którego się wybierasz. Niektóre dokumenty tłumaczone są na ojczyznę pana młodego.

Po zebraniu wszystkich zaświadczeń, kopie są wysyłane do oblubieńca w celu uzyskania pozwolenia na rejestrację małżeństwa. Po uzyskaniu pozwolenia nadszedł czas na uzyskanie wizy.

Wszystkie szczegóły dotyczące listy dokumentów i ich projektu należy podać w ambasadzie kraju, do którego się udajesz, lub w sekretariacie swojego pana młodego. Ponieważ wymagania się zmieniają, a transfery, apostille, notarialna certyfikacja kosztuje.