Jeśli ktoś czegoś chce, to musisz marzyć i działać. Istnieje sposób na zwiększenie szansy na realizację planu - stworzenie plakatu pragnienia , ponieważ jest to pewna wizualizacja własnych pragnień i uczuć. Zasadniczo jego działanie można nazwać dodatkowym bodźcem do osiągnięcia jego celów. Konieczne jest uprzednie stwierdzenie, że należy rozpocząć tworzenie plakatu, jeśli wierzysz, że wszystkie marzenia wkrótce staną się rzeczywistością.

Jak zrobić plakat z pragnieniami?

Istnieje kilka różnych opcji, na przykład można utworzyć cały album, ale najpopularniejsze i najprostsze rozwiązanie polega na użyciu dużego arkusza papieru. Wiele osób woli zrobić plakat na komputerze, stosując różne zdjęcia i własne zdjęcia. Eksperci uważają, że najlepszym sposobem, aby zrobić wszystko własnymi rękami, ponieważ doda energii i zwiększy możliwość realizacji.

Główne etapy, jak zrobić plakat z pragnieniami:

  1. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest prawidłowe sformułowanie snów i może być ich tyle, ile chcesz. Odpowiedni jak na razie, i wydaje się, niespełniony marzenia i banalne rzeczy. Najważniejsze jest to, że pragnienia powinny być szczere, bez zewnętrznego wpływu. Zaleca się również określenie konkretnego okresu realizacji planu, optymalny okres wynosi od jednego do trzech lat.
  2. Aby zacząć robić plakat spełnienia pragnień jest tylko w dobrym nastroju. Cięcie zdjęć przedstawiających marzenia może pochodzić z dowolnych czasopism, o ile po drugiej stronie nie ma złych napisów. Ważne jest, aby obrazy były wysokiej jakości, gładkie i proporcje muszą być zachowane, to znaczy buty nie mogą być czymś więcej niż samochodem. Postaraj się wybrać zdjęcia tak blisko swoich pragnień. Na papierze nie powinno być pustych miejsc.
  3. Możesz dodać do pragnień specyfiki. Możesz napisać na pieniądze dokładnie to, co chcesz otrzymać. Jeśli chcesz schudnąć, możesz napisać pożądaną wagę. Jeśli chcesz gdzieś się zrelaksować, zaleca się wskazanie konkretnego miejsca.
  4. W centrum wszystkich pragnień powinno być twoje zdjęcie, które powinno również mieć pozytywną energię. Jeśli plakat jest wykonany na komputerze, możesz dodać siebie do każdego życzenia, na przykład, wciągnij się w swój wymarzony dom, umieść samochód za kierownicą itp.
  5. Zrozumienie, jak zrobić plakat z pragnieniami, konieczne jest opracowanie na temat wyboru miejsca, w którym będzie. Jeśli zrobiłeś wersję tematyczną, musisz zatrzymać się w strefie odpowiedzialnej za wybrany kierunek. W tym przypadku warto polegać na znajomości Feng Shui. Typowe opcje powinny być umieszczone w miejscach, w których zobaczysz zdjęcia, podczas gdy inne nie są na przykład w szafie lub w sypialni.
  6. Plakat wizualizacji pragnień musi być ciągle korygowany. Jeśli marzenie się spełniło, zdjęcie powinno zostać usunięte i dołączyć nowe.

Duże znaczenie w działaniu plakatu ma plakat z pragnieniami jak zrobić czas, kiedy zostanie utworzony. Najlepiej zrobić to w okresie rosnącego księżyca. Kolejny idealny czas to urodziny lub Nowy Rok. Korzystne dni to piątego, ósmego, dziesiątego i jedenastego.

Jak wchodzić w interakcje i aktywować?

Ważne jest nie tylko zrozumienie, jak stworzyć plakat pożądania, ale także jak go używać w przyszłości, aby był przydatny. Zaleca się codzienne, poranne i wieczorne przydzielanie czasu na kontakt z plakatem. Przez kilka minut spójrz na zdjęcia i wyobraź sobie swoje życzenia już zrealizowane, na przykład, prowadzenie samochodu, w pięknym domu, z pierścionkiem z brylantem itp. Staraj się przybliżać swoje działania do swoich planów każdego dnia, a raczej swoje działania.