Wielu chce, aby ich życzenia spełniły się dzięki machaniu czarodziejską różdżką, ale dopóki pozostaje to nierzeczywiste, istnieją inne opcje. Niedawno informacje o tym, jak prawidłowo wykonać kolaż pożądań, są bardzo istotne, ponieważ mogą znacznie zwiększyć szanse na wdrożenie własnych cele . Wizualizacja jest ważnym elementem w życiu. Okiem osoby otrzymuje wiele informacji, które pomagają uwzględnić pewien program.

Jak zrobić kolaż pragnień?

Istnieją różne opcje, na przykład roczne, dotyczące wszystkich obszarów życia, a także tematyczne, które są skierowane wyłącznie do jednego obszaru. Zasada ich kompilacji jest w zasadzie taka sama. Możesz także wyróżnić kolaże indywidualne i rodzinne. W pierwszym przypadku działanie jest skierowane wyłącznie do jednej osoby, aw drugim wariancie uwzględnia się interesy całej rodziny i musi być realizowane zbiorowo.

Możesz zrobić kolaż pożądania na swoim komputerze, na przykład w Photoshopie lub własnymi rękami, wycinając zdjęcia z czasopism. Nie ma żadnych specjalnych ograniczeń w jego produkcji, więc możesz zrobić to na papierze lub zrobić cały album. Aby zebrać wszystkie zdjęcia może zająć dużo czasu, ale wynik będzie tego wart.

Wskazówki, jak poprawnie wykonać kolaż pożądania:

 1. Idealny czas na produkcję to okres od 1 do 5 dni księżycowych. Korzystne jest również urodziny i dzień księżycowy, kiedy się urodziłeś. Możesz zacząć tworzyć kolaż w Nowym Roku.
 2. Powinieneś zacząć od sporządzenia listy własnych pragnień. Z tego względu ryzyko zapomnienia jest ograniczone do minimum, a lista może zostać poprawiona.
 3. Wybierając zdjęcia, należy pamiętać, że ich rozmiar musi być odpowiedni do celu obrazu. Na przykład, jeśli przymocujesz pierścień, nie powinno to być więcej niż samochód lub dom. Ważne jest również sprawdzenie obcinania po obu stronach, aby nie było niepoprawnych napisów.
 4. Aby poprawić efekt, zaleca się umieszczenie zdjęcia obok każdego zdjęcia. Jest to szczególnie łatwe, gdy na komputerze tworzony jest kolaż lub mapa życzeń. Dzięki temu efektowi wizualizacja wzrośnie.
 5. Konieczne jest wypełnienie całej wolnej przestrzeni. Jeśli globalne pragnienia się skończyły, wtedy klej i bardziej powszechne cele. Na przykład nowe buty itp.
 6. Aby kolaż działał, ważne jest, aby podążać wyłącznie za własnymi pragnieniami, a nie za modą lub instrukcjami innych osób. Wybierając obrazy, masz pewne wątpliwości, warto je zamontować, a potem odłożyć na bok.
 7. Trzeba wybierać i przyklejać obrazy tylko w dobrym nastroju, inaczej nie można liczyć na realizację planu.
 8. Kolaż pragnień, wykonany własnoręcznie na papierze, powinien wisieć na prawej ścianie, w stosunku do wejścia do pokoju.
 9. Jest to ważne, gdy tworzymy pragnienia jak zrobić kolaż pragnień nie używaj innych osób. Na przykład nie proś mężczyzny, aby cię kochał. Jeśli chcesz poprawić swoje życie osobiste, zechciej być kochanym i samotnym.
 10. Zaleca się, aby na zdjęciach napisy "Mój dom", "Mój pierścionek" itp.
 11. Przynajmniej raz dziennie spójrz na kolaż i wyobraź sobie, że wszystko już stało się rzeczywistością. Spróbuj poczuć dźwięki, zapachy itp.

Nie musisz nikomu mówić o swoich pragnieniach, nie jest również zalecane, aby ktoś zobaczył kolaż. Faktem jest, że nawet "biała" zazdrość może stać się przeszkodą w realizacji wyznaczonych celów. Najważniejszą rzeczą jest wierzyć, że wszystkie pragnienia na pewno spełnią się, a ponadto w najbliższej przyszłości.