Ciało ludzkie od dawna uważane jest za źródło cennych informacji na temat jego właściciela. Wiele osób próbuje określić przeszłość, teraźniejszość i przewidzieć los za pomocą linii rąk. Przez znamiona, kolor oczu, włosy, rzemieślnicy dowiadują się wielu interesujących rzeczy o sobie osobowości .

Ponadto osoba od dawna interesuje się tym, co wskazuje na jej rysy twarzy. Pragnienie, aby się tego nauczyć, rozwinęło się w całą naukę i nadal zadziwia swoimi odkryciami.

Charakterystyka osoby według cech twarzy

Jest 5 głównych cech: oczy, brwi, usta, nos i uszy, cechy, które teraz rozważamy.

Warto zauważyć, że charakter kobiety w jej rysach twarzy jest trudniejszy niż u mężczyzn, ponieważ kobiety używają kosmetyków, które mogą ukryć pewne subtelności. Jednak oczy i kształt twarzy pozostają takie same, więc mogą wiele powiedzieć.

Aby określić psychologię osoby zgodnie z jego cechami tylko przez doświadczonych specjalistów. Jednak postaramy się rozważyć ich główne cechy.

Co mówią rysy twarzy?

  1. Brwi . Im szersza, twardsza i grubsza ta część twarzy, uparta osoba. Wychowany w środku łuku brwi, może mówić o okrucieństwie i przedsiębiorczości. I odwrotnie, wąskie, wąskie brwi świadczą o szlachetności. Krótkie brwi wyróżniają miłosną naturę i jej długi intelekt.
  2. Oczy . Możliwe jest scharakteryzowanie osoby za pomocą takich cech twarzy jak oczy, bez większego wysiłku. Wielkie oczy mówią o otwartości, wrażliwości, męskości i autorytecie, małe wyrażają upór, samozadowolenie i zazdrość. Jeśli powieki są opuszczone do środka, daje wgląd i zręczność. Opadająca powieka na całej długości oznacza, że ​​ta natura jest ciepła i kobieca.
  3. Nos . Definiując psychologię osoby na takiej twarzy jak nos, należy wziąć pod uwagę: długi nos jest charakterystyczny dla konserwatystów, bardzo długi - dla intelektualistów i kapryśnych natur, długi i szeroki mówi o spokoju Charakter osoby zgodnie z cechami temperament i stały charakter, a krótki daje otwartego i przyjaznego optymistę.
  4. Usta . Jeśli dana osoba ma duże usta, oznacza to, że jest bardziej skłonny do kariery niż do domowego życia. Małe usta mówią o słabych postać i cienkie usta - oznaka okrucieństwa. Pulchne usta wyrażają dobroć i zmysłowość natury.
  5. Uszy . Jeśli uszy wystają, to osoba wrażliwa jest przed tobą, zdolna zrobić najpierw, a potem rozumować. Jeśli szerokość ucha jest mniejsza niż wysokość, to ta osoba jest słaba. Jedno ucho jest wyższe od drugiego - znak upartej i namiętnej osoby.