Internet dał ludziom możliwość komunikowania się ze sobą, niezależnie od lokalizacji. Słynna korporacja Google zaoferowała swojego posłańca, ale jak dotąd niewielu wie, jakiego rodzaju jest to program Hangouts. Jest łatwy w użyciu, jeśli znasz główne cechy tego ustawienia.

Czym są te Hangouty?

Oficjalna aplikacja Google jest osadzona w nowych smartfonach Android ale jest również dostępna do instalacji na komputerze. Ma minimalne obciążenie procesora i wyróżnia się stabilnością. Sprawdzając, czym jest Hangout na Androida, podaj następujące informacje:

 1. Głównym celem jest zapewnienie różnych rodzajów komunikacji wirtualnej, na przykład wiadomości tekstowych i wideo, udostępnianie obrazów i tak dalej.
 2. Aplikacja powinna łączyć istniejące środki komunikacji z Google, zapewniając nowy produkt wysokiej jakości.

Kolejna ważna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę - co jest potrzebne w przypadku "Spotkań". Nowoczesna aplikacja zawiera pełen zestaw funkcji, dzięki czemu można komunikować się za pośrednictwem wiadomości SMS i MMS, tworzyć rozmowy, które mogą obejmować do 150 osób. Za pośrednictwem komunikatora możesz prowadzić transmisję internetową za pośrednictwem serwisu YouTube. Popularne i wideo spotkania, w których może uczestniczyć do 10 osób. Dowiesz się, jakiego rodzaju program to Hangouty, warto jednak podkreślić, że za jego pomocą możesz dzwonić na numery telefonów.

Hangouty, co to jest

Kto jest lepszym miejscem na spotkanie lub z Viber?

Nie można uniknąć porównań dwóch popularnych komunikatorów internetowych, a jeśli przeanalizujesz możliwości każdego z programów, znajdziesz wiele różnic:

 1. Aplikacja Hangouts używa funkcji Dwukierunkowej rezygnacji, co oznacza, że ​​jeśli nie zaakceptujesz kontaktu, nie będzie mógł wysyłać wiadomości. Drugi posłaniec nie ma takiej możliwości.
 2. Hangouty nie są powiązane z numerem telefonu, więc można z nich korzystać na urządzeniach, które nie wymagają karty SIM, a drugi program nie ma tej funkcji.
 3. Viber ma taką przewagę - bez opuszczania aplikacji możesz pozostać niewidoczny, ale nie możesz wyłączyć powiadomień, które są dostępne w Hangouts.

Jak korzystać z Hangouts na Androida?

Deweloperzy zaoferowali najprostszą aplikację w rozwoju, a po jej zainstalowaniu konieczne jest przeprowadzenie szeregu obowiązkowych kroków:

 1. Po pobraniu komunikatora Hangouts autoryzacja odbywa się za pomocą wiadomości SMS, która otrzyma specjalny kod. Wprowadź go w określone pole w programie.
 2. Następnie klasyczny interfejs uruchomi się z systemu Android, a znak plus pojawi się po prawej stronie. Po kliknięciu możesz utworzyć grupę do komunikacji, rozpocząć czat lub spotkanie wideo.
 3. Jeśli na stronie początkowej komunikatora przytrzymasz palec od lewej do prawej, pojawi się menu z ustawieniami. Tutaj możesz wybrać status, pracować z kontaktami i wprowadzać inne zmiany.

Jak założyć spotkanie?

Posłaniec daje osobie prawo do wprowadzania poprawek w pracy, a tym samym do złożenia wniosku dla siebie. Funkcje Hangouts znajdują się w menu Ustawienia. Jeśli chcesz, możesz zmienić zdjęcie profilowe i status, udostępnić zdjęcia, filmy i geolokalizację. W komunikatorze internetowym można łatwo ustawić skróty, usunąć lub wyłączyć historię korespondencji. Opcje dostosowania obejmują wyłączanie alertów, zarządzanie kontaktami oraz ignorowanie lub blokowanie użytkowników.

Jak usunąć Hangouty z Androida?

Jeśli nie jesteś zadowolony z programu, możesz go wyłączyć. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z instrukcjami:

 1. Przejdź do "Ustawienia" komunikatora i wybierz "Menedżer aplikacji" tam.
 2. W następnym kroku przejdź do zakładki "Wszystkie" i znajdź tam nazwę programu, a następnie kliknij "Usuń aktualizacje".
 3. Wróć do hangoutów i kliknij "Wymuszone zatrzymanie", a będziesz musiał kliknąć tylko kartę "Zatrzymaj". Po tym kroku aplikacja zostanie uznana za wyłączoną i nie będzie używać pamięci urządzenia.
 4. Wiele osób jest zainteresowanych tym, jak usunąć Hangouts, więc jest to możliwe tylko z prawami root. Eksperci twierdzą, że jeśli użytkownik nie jest zaznajomiony z systemem operacyjnym Android, lepiej nie ryzykować wprowadzania takich korekt.