Nie ma znaczenia, dlaczego nadwaga wynosiła 20 kg, ważne jest, aby zrozumieć, jak je zresetować. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że dodatkowe centymetry "nie przykleiły się" do ciała przez noc, będziesz musiał dostroić się do długiej walki i nie oczekiwać szybkiego wyniku. O tym, w jaki sposób schudnąć o 20 kg, zostanie określone w tym artykule.

Jak naprawdę schudnąć o 20 kg?

Wydaje się, że mówi się o tym dużo i jest oczywiste, że trzeba zrewidować swoją dietę i zwiększyć aktywność fizyczną, ale co dokładnie robić, nie jest jasne dla wszystkich. Przede wszystkim zmniejsz zawartość kalorii w diecie. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że mężczyźni wymagają 3000-4000 Kcal dla normalnego życia, a 2500-3000 Kcal dla kobiet, obniżając tę ​​liczbę tylko o 500 Kcal i zwiększając straty energii, można rozpocząć proces utraty wagi. Możesz nawet nie przejść do głębokich obliczeń matematycznych i po prostu usunąć z diety lub ograniczyć te produkty, które nie są dobre dla utraty wagi - tłuszczowe i wysokowęglowodanowe.

Oznacza to, że musisz zrezygnować z pieczenia, pieczenia, słodyczy, tłustego mięsa, smalcu, wygodnych potraw, fast food i inne produkty w opakowaniach próżniowych z obecnymi dodatkami chemicznymi. Słony i pikantny na stole też nie jest to miejsce. Jednak należy zwiększyć udział białka w diecie. Każdego dnia jeden lub dwa posiłki powinny składać się z mięsa lub ryby gotowanej na parze, gotowanej lub pieczonej. Ponadto konieczne jest uwzględnienie w diecie kwaśnego mleka i produktów mlecznych, a także zbóż, bogatych w złożone węglowodany.

W takim przypadku zaleca się spożywanie węglowodanów rano, a jeszcze lepiej rozpocząć dzień od nich, na przykład do gotowania owsianki na śniadanie. Wśród prawdziwych wskazówek, jak schudnąć o 20 kg, możemy podkreślić takie - wzbogacenie menu o produkty bogate w błonnik. Są to owoce i warzywa, które oczyszczą jelita i zapobiegną rozwojowi zaparć. Że powinny być używane jako przekąski zamiast bułek i kanapek. Warzywa można łączyć z mięsem, a owoce można spożywać zarówno w czystej postaci, jak i gotować z nich kissels, i warto je upiec, zwłaszcza jabłka i dynia. Woda powinna być pijana, nie wtedy, gdy jesteś spragniony, ale ciągle. Postaw na stole 2-3 litry i wypij z niego w ciągu dnia, starając się całkowicie opróżnić wieczorem.

Dieta, która pozwala schudnąć o 20 kg

Muszę od razu powiedzieć, że nie chodzi o konkretną dietę. Możesz jeść wszystko, ale jednocześnie myśleć, że pójdzie na korzyść ciała, czy też nie. W żadnym wypadku nie można głodować, ale także przejadać się, dlatego należy siedzieć przy stole 6-7 razy dziennie i spożywać pokarm w małych porcjach. Tak, to nie będzie łatwe, poza tym w pełni rozwinięta nadwyżka wagi rozpocznie się dopiero po 21 dniach. To będzie odpowiedź na pytanie dla tych, którzy pytają, jak szybko schudnąć o 20 kg. Oczywiście zjedzenie jednego liścia kapusty może schudnąć szybciej, ale tutaj mówi się o tym, jak to osiągnąć bez szkody dla zdrowia i utrwalenia wyniku.

Dopiero po 21 dniach od rozpoczęcia suszenia ciało zostanie całkowicie zrekonstruowane. schudnąć na diecie 20 kg i zaczną konsumować jako tłuszcze energetyczne, spożywane przez ponad rok. Aby pomóc mu w tym, jest to możliwe, jeśli zapewnisz regularne obciążenie cardio. Najlepsze pod tym względem jest prowadzenie, ale także zajęcia rower treningowy , rower, elipsoida lub bieżnia również dadzą pozytywny wynik. Schudnij o 20 kg w warunkach domu, jeśli ustawisz cel i do niego wejdziesz. Niepowodzenie, powrót do prawidłowego odżywiania, a następnie ponowne zerwanie - nie jest to właściwe. Trzeba zrozumieć, że teraz zawsze tak będzie, a odżywianie nie będzie trwało miesiąc czy dwa, ale na całe życie. Szkolenie powinno być również regularne. Im silniejsza osoba zostanie wciągnięta w nowy sposób życia, tym bardziej prawdopodobne jest, że będzie się trzymać tych postulatów przez cały czas.