Wiele dziewcząt od lat nie może stracić na wadze tylko dlatego, że nie mogą stworzyć psychologicznego nastroju do utraty wagi, to jest podjąć ostateczną decyzję, że nie może kontynuować i nadszedł czas, aby poważnie walczyć z nadwagą. Bardzo trudno jest sobie odmówić sobie faworyzowania w małych słabościach, takich jak "jem to, co chcę" lub "na pewno nie będzie nic z jednego ciasta". Zastanów się, jak mentalnie dostroić się do utraty wagi i przejść przez tę trudną drogę do końca, a nie rzucić w środku.

Uzdrawiający nastrój dla utraty wagi

Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest ustalenie sobie dokładnego celu. Nie wiedząc, dokąd zmierzasz, nie możesz chodzić! Dlatego na początek weź arkusz papieru i napisz na nim:

 1. Data, aktualny wzrost, waga, objętość klatki piersiowej, talia i biodra.
 2. Parametry, których szukasz. Bądź realistą. Nie będziesz w stanie schudnąć, aby piersi się nie zmieniły, ani nie uzyskasz parametrów 90-60-90 z figurką typu "prostokąt", w której nie wyraża się talii. Możesz podać tylko dokładną liczbę w kilogramach.
 3. Zabierz pożądaną wagę z aktualnej wagi - tyle kilograma chcesz schudnąć. Na przykład ważysz 60 kg i chcesz zważyć 50, a następnie musisz stracić 10 kg. Normalna utrata masy ciała odbywa się w tempie 3-5 kg ​​miesięcznie, a nie więcej. Oznacza to, że potrzebujesz przynajmniej 2 miesięcy, aby schudnąć, maksymalnie 3-4. Zapisz datę, w której chcesz schudnąć.

Tak, jest utrata masy ciała Nie wygląda jak modna dieta typu "stracić 10 kg na tydzień", ale wyniki zostaną zapisane przez długi czas. Po osiągnięciu pożądanej wagi, potrzebujesz co najmniej kolejnych 2-3 miesięcy, aby go utrzymać, co sprawia, że ​​ciężar ten staje się nawykiem, a organizm odbudowuje metabolizm pod nim. W przyszłości wystarczy tylko bez żywienia przejadanie się i nadużywać tłuszczu.

Teraz już wiesz, jaka data i ile chcesz schudnąć. Pozostaje tylko działać!

Jak psychicznie dostroić się do utraty wagi?

Aby zacząć tracić na wadze, twój mózg potrzebuje dobrych powodów, dla których nie możesz dłużej pozostać przy obecnej wadze. Zastanów się nad techniką twardej motywacji, która zazwyczaj działa dobrze.

 1. Najpierw "terroryzuj" siebie, próbując dostać się do małych ubrań, które stały się małe.
 2. Następnie rozważ fałdy dużego lustra. Przerażaj To wcale nie jest to, czego potrzebujesz!
 3. Następnie znajdź najbardziej niepomyślne zdjęcie, na które wyglądasz, i rozważ je długo. To w ogóle nie jesteś, nie możesz tak być!
 4. Znajdź, jeśli masz, swoje zdjęcie w idealnej wadze. Jeśli możesz, możesz zrobić to w Photoshopie. Zdecyduj, że powinieneś być tak smukłą pięknością.
 5. Przeczytaj historie sławnych chudych ludzi. Zwłaszcza ci, którzy stracili znacznie więcej niż powinni, powinni przegrać. Więc zrozumiesz, że wszystko jest prawdziwe i wszystko jest możliwe.
 6. Natychmiast zdecyduj, że musisz schudnąć na zawsze - tak krótkie diety i "cudowne pigułki" nie będą dla ciebie skuteczne. Tylko prawidłowe odżywianie pozwala raz na zawsze schudnąć, a nie żyć w cyklach "cienkich" - "zyskał" - "cienki" i nie torturuje ciała.
 7. Spójrz na smukłe i piękne dziewczyny i wyobraź sobie, jak piękne będziesz, gdy jesteś taki sam, a nie zazdrosny i mocny.

W jaki sposób dostosować się do utraty wagi, nie ma nic trudnego. Ważne jest, aby przekonać siebie, że nie możesz już stracić cennych dni młodości, aby pozostać w tym nieodpowiednim ciele - musisz zrobić z tego, co ci odpowiada!

Jak dostosować ciało, aby schudnąć?

uzdrawiający nastrój do utraty wagi

Oczywiście, zabieranie i oddawanie wszystkiego, co lubisz od razu, jest bardzo trudne. Dlatego pamiętaj, aby włączyć do diety swoje ulubione potrawy, aby utrata wagi nie była ciężką pracą. Jeśli jest to coś mącznego, słodkiego lub tłustego, takie potrawy można jeść tylko do godziny 12.00. Reszta diety jest prosta:

 1. Śniadanie - dowolna owsianka lub danie 2 jajek, herbata bez cukru.
 2. Drugie śniadanie to trochę (!) Twojego ulubionego przysmaku.
 3. Obiad - talerz każdej zupy + kawałek czarnego chleba.
 4. Przekąska - każdy owoc.
 5. Kolacja - boczek warzywny + chude mięso / drób / ryba.

Jedz różnorodne opcje, wybierz proste przepisy i pij dużo wody. Nic więcej nie jest wymagane od ciebie!