Aby wyglądać świeżo i młodo, musisz nie tylko prowadzić zdrowy tryb życia, ale także ćwiczyć mięśnie. Revitonics to unikalny kierunek rozwoju mięśni twarzy i szyi. Dzięki regularnym ćwiczeniom można szybko zapobiegać powstawaniu zmarszczek i je zmniejszać.

Czym jest rewizjonista?

Kompleks ćwiczeń i manipulacji mających na celu wyeliminowanie przyczyn starzenia się i pogorszenia stanu skóry nazywa się rewitalizacją. Jej założycielem jest Natalia Osminina, która od wielu lat zajmuje się rehabilitacją mięśni twarzy. Metoda rewitalizacji opiera się na wiedzy z zakresu biohydrauliki, biomechaniki, mechaniki teoretycznej i tak dalej. Ćwiczenie opiera się na zasadzie regulacji napięcia mięśni i relaksacji.

Revitonika ma takie zalety:

 1. Promuje napinanie wiotkiej skóry.
 2. Wspomaga napięcie mięśni, łagodzi skurcze i napięcie.
 3. Pomaga przywrócić owal twarzy, zrekonstruować muskularny szkielet i zmniejszyć liczbę istniejących zmarszczek.
 4. Eliminuje obrzęk wokół oczu.

Revitonics - główne ćwiczenia

Osminina twierdzi, że możliwe jest zaangażowanie się w system sugerowany przez nią w każdym wieku i najlepiej zacząć od najmłodszych lat. Kompletny kompleks ćwiczeń system revitonist dzieli na dwa rodzaje:

 1. Fitness próżniowy . Do treningu używane są próżniowe słoiki o różnych rozmiarach. Przyczyniają się do zwiększenia napięcia mięśniowego, poprawić krążenie krwi i normalizuje syntezę kolagenu i elastyny.
 2. Rzeźbiona sprawność fizyczna . Mamy tutaj na myśli zwykłe ćwiczenia mające na celu wypracowanie mięśni.
ревитоника главные упражнения

Revitonics z tyłu

Wiele osób cierpi z powodu bólu w okolicy pleców iw większości przypadków cała wina jest niewłaściwą postawą. Rewitonika mięśni pleców, kręgosłupa i ramion implikuje wdrożenie ćwiczenia Active Standing:

 1. Stań tak, aby twoje stopy znalazły się tuż pod twoimi ramionami. Kość ogonowa skierowana jest w dół, lekko napina pośladki i zaciska prasę. Ciało musi tworzyć linię prostą.
 2. Podczas całego ćwiczenia musisz rozciągnąć koronę i otworzyć skrzynię. W tej pozycji możesz mieć 1-5 minut. Revitonika oznacza, że ​​możesz wykonywać "Aktywne ćwiczenia" nie tylko w domu, ale na przykład w metrze.

Revitonics - ćwiczenia na rolce

Prosta adaptacja może poprawić skuteczność treningu, złagodzić ból w plecach, poprawić postawę, a nawet zmniejszyć talię. Możliwe jest, że revitoniki używa gotowego bułka jałowcowa lub łatwo zrobić to samemu. Umieść na ręczniku wałek do ciasta lub inny drewniany kij i przekręć ciasny wałek, mocując go elastycznymi taśmami lub nitkami. Średnica płyty powinna wynosić co najmniej 10 cm. Ćwiczenia dla postawy są różne dla postawy walca, ale technika jest następująca:

 1. Usiądź na podłodze i umieść walec tuż za pośladkami. Połóż się na plecach i sprawdź, czy urządzenie znajduje się pod pępkiem.
 2. Nogi rozciągają się do przodu, utrzymując je na szerokość ramion i łączą kciuki.
 3. Ręce podciągają się z dłońmi w dół, łącząc małe palce. Pozostań w tej pozycji przez 5 minut.
 4. Następnie odwróć się na bok i na boki i dopiero wtedy wstań, unikając nagłych ruchów.

Revitonics - ćwiczenia na twarz

Unikalny system został tak zaprojektowany, aby każdy mógł go samodzielnie powtórzyć w domu. Revitonics dla twarzy opiera się na kilku zasadach:

 1. Wpływ na mięśnie hipertonusa, nie potrzebujesz więcej niż pół minuty.
 2. Aby przywrócić mięsień do normalnego stanu, wykonuje się rozciąganie, które należy wykonywać powoli i płynnie.
 3. Rozpocznij trening z przygotowaniem mięśni do silniejszych efektów. W tym celu można lekko rozciągnąć mięśnie w kierunku do siebie lub w różnych kierunkach. Trzymajcie je w tej pozycji, dopóki nie wystąpią reakcje relaksujące.
 4. Aby przyzwyczaić mięsień do nowej pozycji, reviton używa fiksacji, która wymaga statycznego przymusu mięśni w wybranej pozycji przez 3-5 sekund.

Rewitonika dla oczu

Typowymi problemami są obrzęki i siniaki pod oczami, które można wyeliminować za pomocą prostego kompleksu. Najpierw musisz oczyścić twarz i usiąść na krześle, prostując plecy. Oferuje rewitalizację ćwiczeń oczu w celu samorealizacji:

 1. Aby rozgrzać mięśnie, otwórz i zamknij oczy. Wdychaj przez nos, ciągnij policzki i wypuszczaj powietrze, pompując je.
 2. Aby wykonać pierwsze ćwiczenie na eksperymencie, złóż palcami wskazujący łuk i umieść je w pobliżu kości policzkowych. Krok po kroku zamknij oczy na 5-10 sekund, zwiększając napięcie.
 3. Palce środkowe zakładają wewnętrzne kąciki oczu i często zaczynają mrugać.
 4. Obróć łokcie na kolana, otwórz dłonie i połóż twarz na wysokości oczu. Przytrzymaj przez kilka sekund, a następnie połóż dłonie i powtórz dotyk, przesuwając się w kierunku skroni.

Revitonics - fałdy nosowo-wargowe

Proste ćwiczenia pomagają zmniejszyć fałdy nosowo-wargowe, usunąć brzydką granicę nosowo-wargową, utrzymać wysoką pozycję kości policzkowych i napinać zwiotczałą skórę. Facelifting revitonika obejmuje takie ćwiczenia:

 1. Umieść indeksowane i środkowe palce złożone razem w pobliżu skrzydeł nosa, nad kościami policzkowymi.
 2. Usta tworzą wydłużony owal. Na ośmiu kontach otwórz usta jeszcze bardziej, zachowując owal. Wciśnij palce w kości policzkowe.

Lipitowa lipitonika

Aby stać się właścicielem pulchnych warg, wiele kobiet zgadza się na zastrzyki, ale nie jest to jedyne rozwiązanie, więc możesz wykonywać specjalne ćwiczenia. Gimnastyka dla twarzy usta pulchne i atrakcyjne:

 1. Pociągnij wargi do przodu, a następnie uchwyć górną wargą i odwrotnie.
 2. Wyciągnij kąciki ust, jakbyś chciał je rozpuścić. Następnie, kosztem napięcia mięśni, staraj się je podnosić.

Rewitonika na czoło

Jednym z najbardziej problematycznych obszarów twarzy jest czoło, na którym wiele osób ma zmarszczki. Aby zmniejszyć lub unieść brwi, musisz uważać, aby nie prowadziło do powstawania brzydkich zmarszczek. Oferuje rutynę ćwiczeń, która jest skuteczna w tej sytuacji.

 1. Umieść otwartą dłoń na czole nieco powyżej brwi i przymocuj ją do mięśni. Podnieś i opuść brwi.
 2. Revitonika oferuje ćwiczenie, aby pozbyć się brzydkiego fałdu między brwiami. Dwa palce mocują rogi brwi w pobliżu mostka nosa. Spróbuj zmniejszyć (jakby marszczył brwi) i rozluźnij brwi.

Revitonics - książki

Osoby zainteresowane tym tematem mogą znaleźć w księgarniach specjalną literaturę.

 1. " Sprawność twarzy. System rewitonu . " N. Osminin. Mówi szczegółowo, czym jest rewitjonista, książka napisana przez twórcę tego kierunku. Natalia nie tylko opisuje ćwiczenia, ale także mówi o przyczynach pojawienia się głównych niedociągnięć.
 2. " Zmartwychwstanie twarzy, czyli zwykły cud " N. Osminina. Autor mówi, że taka metoda rewitalizacji i pogłębia się w prawdziwe przyczyny deformacji i starzenia się skóry.