Ostatnio Suplementy diety o nazwie płynny kasztan stał się bardzo popularny wśród tych, którzy chcą schudnąć w krótkim czasie. W tym artykule - jak wziąć płynny kasztan do utraty wagi, aby osiągnąć jak najwyższy wynik.

Czy mogę schudnąć, biorąc płynny kasztan?

Schudnij, przyjmując ten suplement diety. Po jej przyjęciu proces metaboliczny organizmu ulega znacznemu przyspieszeniu. Jednocześnie głód jest stłumiony. W tym samym czasie. Nastrój i wydajność osoby są, jak dziś mówią "na poziomie". Zasadniczo otrzymano następujący obraz. Osoba traci na wadze z powodu intensywnego metabolizmu. W tym samym czasie nie ma on ostrej potrzeby jedzenia, a zatem - kalorie, które zniknęły, nie są zwracane. W takim przypadku wydajność, nastrój i samopoczucie danej osoby są normalne.

Ile razy dziennie wziąć płynny kasztan?

Weź płynny kasztan dwa razy dziennie, z jedzeniem lub bezpośrednio po nim. Możesz go po prostu wypić wodą, a także - wymieszać z cienką owsianką lub galaretką. Ale mieszanie kasztanów z mlekiem nie jest tego warte. Wapń zawarte w tym produkcie będą hamować proces wchłaniania dodatku. Jeśli weźmiesz płynny kasztan bez równoległych posiłków, wówczas jego aktywne składniki mogą zostać zniszczone przez pepsynę lub kwas solny zawarty w ludzkim żołądku. Tak więc efekt przyjęcia BADA zostanie zredukowany do zera.

Ile należy pić płynny kasztan, aby schudnąć?

Jeśli metody przyjmowania płynnego kasztanowca i jego podstawowe właściwości są mniej lub bardziej jasne, kwestia, jak długo należy przyjmować płynny kasztan, pozostaje otwarta. Ten suplement diety jest zwykle pobierany przez kursy, których czas trwania jest wybierany Czy możesz schudnąć, biorąc płynny kasztan? indywidualnie dla każdej osoby. Co decyduje o czasie trwania? Zasadniczo - od wyznaczonych celów.

Najczęściej kurs trwa od trzech tygodni do półtora miesiąca, pod warunkiem, że dana osoba nie odczuwa zwiększonego wysiłku fizycznego. Jeśli chcesz zwiększyć lub skonsolidować uzyskane wyniki, możesz wziąć drugi kurs. Ale przedtem konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem. W żadnym przypadku nie należy przekraczać ustalonych dawek i czasu podawania. Zaniedbanie zaleceń specjalisty może prowadzić do zatrucia organizmu, a także (w niektórych przypadkach) i innych skutków ubocznych, takich jak utrata włosów i zatrucie.