Brugge zawsze był popularny wśród turystów - być może nie ma już bardziej malowniczego miasta w Europie. A po premierze w 2007 roku na ekranach filmu "Okłamać dno w Brugii", każdy, kto przyjedzie Belgia . Dlatego jeśli zdecydujesz się pójść do stolicy czekolady i koronki tego wspaniałego kraju, lepiej zarezerwować hotel z wyprzedzeniem. Rezerwacja hoteli w Brugii pozwoli ci wybrać bardziej komfortowy pokój, a nie zadowolić się tym, co zostało, i zaoszczędzić trochę, ponieważ w tym przypadku ceny za pokój są nieco niższe.

Funkcje hotelu

Hotele w Brugge jest na każdym portfelu. Większość hoteli w mieście to małe hotele typu B & B ("bed + breakfast"). Zazwyczaj są własnością rodziny, znajdują się w starych budynkach i są dość wygodne. Ponadto istnieją sieci Best Western, Ibis, Novotel i inne.

Wielu odwiedzających miasto wybiera wciąż małe hotele, a nawet ze względu na cenę, ale z powodu możliwości pełniejszego zanurzenia się w bajce o nazwie "Brugge". Należy jednak zwrócić uwagę na pewne niuanse: po pierwsze, mogą występować przeciągi w starych budynkach, co jest szczególnie ważne, jeśli zdecydujesz się odwiedzić Brugię późną jesienią lub zimą. Ponadto takie hotele mają zwykle bardzo strome schody. I wreszcie mogą mieć stary system grzewczy.

Tańszą obudowę można wynająć na terenie stacji kolejowej, z której do historycznego centrum miasta można dotrzeć pieszo (około 15 minut bez pośpiechu). Jeśli szukasz oryginalności, zatrzymaj się w Boat Hotel de Barge - jest to prawdziwa barka zacumowana przy moście kanału Brugge-Ghent.

Najbardziej komfortowe hotele

Według opinii turystów najlepsze z najdroższych hoteli w Brugii to: Flanders Hotel - Hampshire Classic, Hotel Navarra, Grand Hotel Casselbergh Brugge, Hotel Aragon, Hotel De Orangerie - Małe luksusowe hotele świata, Hotel Academie, House of Bruges, Hotel Dukes 'Palace Brugge.

Tanie zakwaterowanie w Brugii

Wśród tańszych opcji, najlepsi turyści nazywają takie hotele w Brugii jako 2 * Value Stay Bruges (ex Campanile), 2 * Hotel Koffieboontje, 3 * Floris Karos Hotel, 3 * Hotel Boturhuis, 3 * Hotel Monsieur Ernest, 3 * Grand Hotel du Sablon , 3 * Martin's Brugge, 3 * Botaniek, 3 * Hans Memling, 2 * Bonobo, prowadzony przez rodzinę 3 * Hotel Malleberg.

Hotel Dukes' Palace BruggeGrand Hotel Casselbergh BruggeMartin's Brugge
Boat Hotel De BargeНомер в Hotel BotaniekHotel Malleberg
Hotel NavarraЛетняя терраса Hotel BonoboValue Stay Bruges - дешевый, но уютный отель