W magazynach, na ekranach telewizyjnych - smukłe piękno błyska wszędzie, a wielu zastanawia się, jak wyglądają tak pięknie i nie zyskują dodatkowych kilogramów. Każda kobieta ma swoje sekrety, niektóre z nich teraz ujawnimy.

Ustaw cel i idź do niej

W walce z dodatkowymi kilogramami jednego pragnienia nie wystarczy, bo można marzyć o odchudzaniu, ale jednocześnie usiąść przed telewizorem i zjeść ciastko ze śmietaną. Niezdecydowanie i lenistwo mogą opóźnić proces odchudzania na lata, dlatego musimy ustalić cel i znaleźć motywację. Na przykład może to być nowa miłość, wycieczka do kurortu w lecie, problemy zdrowotne itp. Pobudź się zdjęciami szczupłych dziewcząt, które muszą wisieć na lodówce i w pobliżu lustra, aby były widoczne. Dzięki zestawowi zadań łatwiej będzie schudnąć, ponieważ każdy utracony kilogram przybliży Cię do celu.

Zmień swoje nastawienie psychiczne

Musisz schudnąć z przyjemności, więc musisz się tego pozbyć zły nastrój raz na zawsze. Postaraj się jak najbardziej wykluczyć stres, pozbyć się depresji, stać się optymistą. Rozwiązanie tego problemu pomoże podróżować, hobby i po prostu aktywny wypoczynek.

Zrób właściwą dietę

Proces odchudzania o 80% zależy od prawidłowego odżywiania. Każda osoba może reagować inaczej na ten sam produkt. Aby pozbyć się zbędnych kilogramów, musisz usunąć z menu produkty, które są słabo strawione i nie trawione w twoim ciele. Aby znaleźć te informacje, musisz zgłosić się do lekarza i przystąpić do testów.

Wielu dietetykom zaleca się przestrzeganie tak zwanej "piramidy żywieniowej":

  • 45% twojej diety powinno być owocami i warzywami, najlepiej jeśli są one co najmniej 5 gatunkami;
  • 30% powinny być zboża i zboża, w tym chleb pełnoziarnisty;
  • 20% dziennej diety powinno składać się z białka, może to być mięso, ryby, produkty mleczne, jaja, orzechy drób i rośliny strączkowe;
  • 5% całkowitej ilości produktów to mąka i słodka.

Jeśli zaobserwujesz te proporcje, ciało otrzyma wszystkie niezbędne witaminy, minerały, błonnik i inne użyteczne substancje. Dzięki temu podziałowi możesz pozbyć się dodatkowych kilogramów.

Dietetycy zalecają jedzenie co najmniej 5 razy dziennie i kontrolowanie wielkości porcji. Im mniej jesz, tym szybciej pokarmy będą trawione w ciele, co oznacza, że ​​nie musisz martwić się o dodatkowe kilogramy.

Bardzo ważne jest monitorowanie równowagi wodnej w organizmie, ponieważ trawienie pokarmu odbywa się w wodzie. Jeśli płyn w organizmie jest niewystarczający, metabolizm spowalnia i nie można uniknąć dodatkowych kilogramów. Codziennie należy pić co najmniej 1,5 litra wody.

Nie przejedzaj przed pójściem spać i nie jedz dużo po 6, ponieważ trawienie staje się mniej aktywne. Ale to nie znaczy, że musisz iść spać głodny, wypić szklankę kefiru i zjeść świeże warzywa i owoce.

Wielkie tajemnice małej wagi1

Idź na sport

Jeśli podłączysz odpowiednią dietę i ćwiczenia, wynik będzie doskonały. Dodatkowo, że podczas treningu tracisz nadmierne kalorie, metabolizm jest przyspieszany, a tłuszcze spalane są znacznie szybciej. Możesz uprawiać dowolny sport, na przykład jogging, pływanie, fitness, jogę lub chodzenie na siłownię. Wszystko zależy od zdrowia i wyniku, który chcesz otrzymać. Najważniejsze, że szkolenie trwało nie krócej niż pół godziny.

Wynik

Za kilka miesięcy zobaczysz prawdziwe zmiany na lepsze i utrzymasz taki rytm w przyszłości, możesz wyglądać jak piękno połysku.