Grafologia jest nauką, która pozwala, dzięki analizie pisma ręcznego, nauczyć się wielu informacji postać prawa. Nawet wiedza z zakresu grafologii może być używana jako wykrywacz kłamstw, aby zrozumieć, czy dana osoba mówi prawdę, czy nie.

Analiza pisma ręcznego z przykładami w grafologii

Dzięki licznym badaniom i kompilacji informacji, specjaliści byli w stanie zidentyfikować najpopularniejsze pisma odręczne.

Opcja pisma ręcznego numer 1 i numer 2

Takie pisma są najczęściej u nastolatków. Tacy ludzie w życiu koncentrują się na sobie i swoich uczuciach. Są uparte i samolubne, ale wynika to głównie z pragnienia osiągnięcia niezależności. Więcej autorów takiego pisma obawia się o ich wygląd i wizerunek.

grafologiczna analiza pisma z przykładami1
grafologiczna analiza pisma z przykładami2

Opcja pisma ręcznego nr 3

W grafologii analiza tego pisma pozwala stwierdzić, że jego autor często ukrywa się za "maskami". Jednak tacy ludzie wyrachowują, dlatego skutecznie manipulują ludźmi wokół nich, niezauważeni przez same ofiary. Autorzy tego pisma żyją ze stereotypami.

analiza pisma graficznego z użyciem przykładów3

Opcja pisma ręcznego nr 4

Ten typ pisma występuje głównie u młodych kobiet. Żyją z ciągłym poczuciem obowiązku. Właściciele takiego pisma są niezwykle krytyczni wobec siebie iw każdej sytuacji gotowi są poświęcić się.

analiza pisma graficznego za pomocą przykładów4

Opcja pisma ręcznego nr 5

Analiza graficzna pisma ręcznego sugeruje, że została napisana przez dorosłą kobietę. Tacy ludzie doświadczają strach i nie wiem, jak wyrazić własną indywidualność. Właściciel tego pisma jest spięty i niezdolny do spontanicznych decyzji.

grafologiczna analiza pisma z przykładami5

Opcja pisma ręcznego nr 6

Analiza pisma odręcznego wskazuje, że jest to osoba emocjonalna, która zawsze stara się kontrolować emocje. Charakteryzuje go zwiększona powściągliwość i samokrytycyzm. Dla właściciela tego pisma jest bardzo ważny szacunek i uznanie innych.

grafologiczna analiza pisma z przykładami6

Opcja pisma ręcznego nr 7

Specjalista od grafologii zapewnia, że ​​autorem pisma jest człowiek, który uwielbia dominować w życiu. Analiza charakteru pisma umożliwia poznanie, że autor w życiu woli być zwycięzcą. Tacy ludzie są słabo zorientowani w życiu codziennym i uwielbiają dużo mówić, ale bez zastanowienia przerywają rozmowę. Człowiek nie myśli o przyszłości, ważne dla niego jest to, co dzieje się "tu i teraz", a także charakteryzuje się wahaniami nastroju.

grafologiczna analiza pisma z przykładami7

Opcja pisma ręcznego nr 8

Niezwykłe pismo, które wskazuje, że jego autor jest indywidualistą. Charakteryzuje się poczuciem wyższości. W relacjach z innymi ludźmi autor pisma wykazuje niewrażliwość. Często odgrywa rolę i stara się wyglądać mądrzej w oczach innych.

grafologiczna analiza pisma z przykładami8