Impreza filmowa roku cieszyła nie tylko fanów kina, ale także fashionistki. Obrazy lat dwudziestych XX wieku były bardzo popularne wśród współczesnych kobiet, które pospieszyły, aby je zaadoptować.

Fryzury w stylu "Great Gatsby" na krótkie włosy

Pierwsza wojna światowa odłożyła niezatarty ślad na światopogląd ludzi z początku ubiegłego wieku. Jedną z cech tego okresu jest wzrost feminizmu. Kobiety zaczęły aktywnie walczyć o swoje prawa, uczestniczyć w życiu publicznym, pracować, a nie ustępować mężczyznom. Z tymi drugimi prawdopodobnie się ekscytują, ale w ten czy inny sposób brutalność wpłynęła na fryzury.

Jeśli chcesz również zrobić fryzurę w stylu Gatsby, zwróć uwagę na następujące opcje:

  1. Pixie To imię tłumaczy się jako "elf". Fryzura zakłada się trochę nieostrożnie, wystaje w różne strony, końcówki piór, doskonale odróżnia się od konturów twarzy, wywołuje zamieszanie i seksualność. Pixie można uzupełnić ukośnymi lub prostymi trzaskami, a ich długość może być różna.
  2. Wielowarstwowy pixie. Przy tej fryzurze przednie włosy są nieco dłuższe i krótsze z tyłu. Obie te fryzury będą pasować do dziewcząt o dobrej szczupłej sylwetce i owalnej twarzy. Przy okazji, zarówno zwykłe, jak i wielowarstwowe pixie mają wiele sposobów stylizacji, wystarczy zaopatrzyć się w żel, lakier i suszarkę do włosów.
  3. Do fryzur Getsby odnosi się fryzura bob . Jeśli masz twarz w kształcie kwadratu, to lepiej wybrać długość do policzków, dla dziewcząt z owalną twarzą, długi huk dobrze nadaje się. Bob, porzucony falami, szalenie słodki i kokieteryjny wygląd.

Fryzury w stylu "Great Getsby" na długie włosy

Jeśli nie chcesz rozstawać się z długimi włosami, ale naprawdę chcesz być w trendzie, zapoznaj się z stylizacją, która częściowo naśladuje krótkie fryzury:

  1. Ciekawą fantazję na temat "boba" uzyskuje się, wykonując rozstanie boczne, nakładając piankę lub żel do układania włosów, skręcając każdą żyłę żelazkiem w kierunku karku i zapinając je spinką. Wolumetryczny "fałszywy bob" może być utworzony w inny sposób: owinąć włosy, podzielić na dwie części, dolną część należy skręcić ze skorupami i przymocować, a następnie obrócić górną i zamocować pod już przygotowanymi muszlami.
  2. Węzeł będzie wyglądał elegancko i stylowo, jeśli włosy zostaną wstępnie nawinięte.

Biorąc pod uwagę fotografię fryzur w stylu Gotsby, nie można nie zauważyć różnorodnych akcesoriów, które nie tylko pomagają utrzymać włosy, ale także je udekorują. Pióra, perły, wstążki, koraliki, oryginalne spinki do włosów, małe kapelusze i welony mogą być używane przez Ciebie podczas tworzenia fryzury Gatsby.

fryzury w stylu gatsby1fryzury w stylu haitsby2hatsby hairstyles3
hacksby hairstyles4hatsby hairstyles5fryzury w stylu haitsby6
fryzury w stylu haitsby7Gatsby Hairstyles8hatsby hairstyles9