Wiele aspektów współczesnej mody daje możliwość uporządkowania stylów, próbując siebie w taki czy inny sposób. Teraz nie ma ograniczeń dotyczących koloru, długości, tekstury i kształtu fryzur, więc nie bój się marzyć i eksperymentować, w tym także z samym sobą.

Podstawy stylu grunge

Często mówi się, że fryzura w stylu grunge to taka, której brakuje jako takiej. Wystarczy tylko umyć włosy i rozczesać loki. Nieostrożny ogon lub węzeł ze spadającymi pasmami jest najbardziej uderzającym przykładem modnych fryzur grunge. Ten styl łączy w sobie wygodę i wygodę, asymetrię (boczne rozstanie), zaniedbanie, rozczochrane, a nawet splątane włosy.

Styl fryzury w stylu grunge pozwala zapomnieć o perfekcyjnie ułożonej, ciasnej, jeśli nie zlizanej stylizacji. Nieostrożność loków sprawi, że obraz stanie się jeszcze bardziej naturalny. Takie trendy, jak warkocze, plecionki, wstążki, nadają się zarówno na obraz codzienny, jak i na półoficjalny.

Szerokie możliwości stylu

Właściciele niesfornych falistych włosów często starają się je "uspokoić". Styl Grunge uważa to za niedopuszczalne naruszenie. Masywne kręcone pasemka - to bez wątpienia wspaniała fryzura. Ułatw sobie: podczas suszenia włosów należy ostrożnie masować korzenie, beztrosko bić je palcami, a następnie utrwalić wynik za pomocą lakieru.

Ci, którzy mają proste i posłuszne włosy, zalecamy stosowanie lokówek. Konieczne jest wycofanie się z rozstania na 5 cm i przejście do perm. Lakier pomaga zachować wynik przez długi czas. W krótkim czasie możesz łatwo uzyskać pożądany kształt i objętość.

Ożywić fryzurę grunge może bang. Spróbuj połączyć dwie kontrastujące tekstury: gładkie grzywki i kręcone zamki. Utwórz taki podwójny obraz za pomocą płaskich kleszczyków (do grzywki) i termokurczliwych (do loków).

Kobiece fryzury będą wyglądały luksusowo na właścicielach krótkich włosów. Pomoże to w układaniu na mokro. Aby to zrobić, możesz po prostu nałożyć wosk na loki i wysuszyć je suszarką do włosów. Musisz zakończyć układanie grzebieniem.

fryzury w stylu grunge 1fryzury w stylu grunge 2fryzury w stylu grunge 3
fryzury w stylu grunge 4fryzury w stylu grunge 5fryzury w stylu grunge 6
fryzura w stylu grunge 7fryzury w stylu grunge 8fryzury w stylu grunge 9