Przez prawie dwa miesiące badacze próbowali ustalić przyczynę śmierci George'a Michaela i nie pozwolili mu oddać ciała na ziemię. Tymczasem krewni piosenkarza przygotowują się do pogrzebu, a w świetle nowych okoliczności, które się otworzyły, nie chcą widzieć chłopaka Michaela Fadi Fawaza podczas pogrzebu.

Polowanie na pieniądze

Bliscy George'a Michaela, który zmarł nagle 25 grudnia, zawsze nie lubił swojego ukochanego Fadi Fawaza, wierząc, że był obok piosenkarza wyłącznie ze względu na sławę i pieniądze. Teraz, gdy stawką jest wielomilionowy stan muzyk, który nie ma bezpośrednich spadkobierców, stawka, krewni celebryty, widząc Fadiego jako konkurenta, starają się chronić na wszelkie możliwe sposoby przed ewentualnymi roszczeniami z jego strony.

Джордж Майкл и Фади Фаваз

George Michael i Fadi Fawaz

Persona non grata

Jeśli krewni George'a Michaela nie otwarcie wyrażą swoje negatywne nastawienie do stylisty, ale po prostu go bojkotują, to Andros Gheorghiou (przyjaciel dzieciństwa zmarłej gwiazdy) będzie nadal udzielał wywiadów. Któregoś dnia powiedział, że krewni jego piosenkarza uważają, że Phase jest gigolą i nie zaprosi go na pogrzeb Michaela, zwłaszcza po tym, jak dowiedzieli się, że nie pomógł mu natychmiast.

Фади Фаваз выглядит не лучшим образом

Fadi Fawaz nie wygląda najlepiej

Późne połączenie

To właśnie Fadi znalazł martwego muzyka, ale wcześniej policja nie miała żadnych skarg na jego temat. Po zeznaniach mężczyzn, śledczy nazwali go niezwiązanym ze śmiercią George'a. Wszystko może się zmienić ...

Jak dowiedzieli się dziennikarze, z materiałów sprawy wynika, że ​​zdezorientowany Fawaz nie zadzwonił natychmiast do służby ratowniczej. Mężczyzna spędził godzinę, próbując sprowadzić chłopaka na zmysły i zdając sobie sprawę, że jest bezsilny, zwany lekarzami. Rozmawiając z operatorem, stylista powiedział:

"Tak. Próbowałem go reanimować przez ostatnią godzinę. To niemożliwe. Nie ma go, jest niebieski, nie żyje. "
Czytaj także
  • Chłopak zmarłego George'a Michaela zamierza sprzedać osobiste rzeczy muzyka
  • George Michael potajemnie pochowany w Londynie
  • Jeri Halliwell powiedziała, że ​​kojarzyła się z nieżyjącym George'em Michaelem

Ta informacja tylko wzmocniła nienawiść krewnych Michaela do Fafaza i dała początek nowym rozmowom, które piosenkarka mogła ocalić.

Дом Джорджа Майкла в городе Горинг, где он жил и умер

Dom George'a Michaela w Goring, gdzie mieszkał i zmarł