Zdrowy styl życia nie powinien rozpoczynać się od poniedziałku, ale rano. Poranne zajęcia fitness zapewnią ci cały dzień nie tylko żywość i dobry apetyt na śniadanie, ale także przyspieszone metabolizm , który jest kluczem do szybkiej utraty wagi. Musimy przyznać, że to właśnie zajęcia fitness w domu to jedyna szansa dla większości kobiet, aby były stonowane i świetnie wyglądają. Jedynym problemem jest przezwyciężenie lenistwa.

Cóż, sam szukaj podejścia do swoich przywar, a my oferujemy ci entuzjastyczne ćwiczenia fitness, aby schudnąć rano.

Ćwicz
 1. Wdech, wydech.
 2. Ugniataj stopę kolistymi ruchami, ręce na pasku.
 3. Nogi razem, kolana kolana w okrągłych ruchów.
 4. Nogi od siebie, okrężne ruchy stawu biodrowego.
 5. Dynamiczny przechył z boku.
 6. Obracaj ramiona w przód iw tył.
 7. Ugniataj szyję: zginanie do przodu, do tyłu, prawo, lewo.
 8. Robimy przysiady: nogi są rozstawione na szerokość barków, rozprostowujemy ramiona na przysiadzie, wdychamy, wyprostowujemy nogi, zwracamy ramiona do bioder, robimy wydech. Robimy 30 razy.
 9. Rzuca się do przodu - plecy proste, nogi wygięte pod kątem prostym, prasa jest napięta, kolano nie wystaje spod skarpet. Wykonujemy 35 razy.
 10. Rzuca się na bok - nogę odkłada się na bok, przenosimy na nią ciężar ciała, zginając, naciągając drugą nogę i wyprostowując ją. Stajemy na prostych nogach, pędzimy po drugiej stronie. Robimy 30 razy.

Ćwiczenia dla prasy - Klasyczna część fitness w domu. Wykonując jakiekolwiek podnoszenie ciała, upewnij się, że prasa jest stale napięta, w przeciwnym razie powstaniesz z powodu bezwładności ruchu. Skoncentruj swoją uwagę na pracy mięśni brzucha.

 1. Położyliśmy się na podłodze, ugięliśmy kolana, przycisnęliśmy plecy do podłogi, podnieśliśmy ciało i rozprostowaliśmy ramiona między kolanami. Wydychamy na wzniesieniu i wdychamy na zejście. Robimy 30 razy.
 2. Rzucamy jedną nogę na kolano drugiej nogi, ręce za głową w zamku, lędźwie przyciska się do podłogi, nie zginamy z tyłu. Przy przeciwnym łokciu z podnoszeniem ciała sięgamy do kolana podniesionej nogi podczas wydechu. Wykonaj 20 razy i zmień nogi.
 3. IP - leżąc na podłodze, ramiona wzdłuż ciała, nogi od podłogi i rozciągać się w górę na wydechu. Podczas wdechu, zginania i rozluźniania nie obniżaj ich do końca. Na wzniesieniu nóg oderwij miednicę. Robimy 15 razy.
 4. Push-upy z kolan - padamy na wdech, wstajemy na wydechu. Nie zginamy pleców, ręce ściśle pod ramionami. Odciągnij.
 5. Strój pas - stań 1 minutę. Ciało trzyma skarpetki i ręce. Ramiona i nogi są wyciągnięte, prasa jest napięta, plecy proste.
 6. Rozciągnij plecy w pozie dziecka.