Obecnie wybór sukien ślubnych jest tak wielki, że nawet najbardziej wymagająca panna młoda znajdzie taką, której nie może oderwać oczu, co zachwyci pana młodego i gości. Najbardziej oryginalne modele trudno znaleźć w zwykłych sklepach, ale można je podziwiać w kolekcjach projektantów.

Fancy Suknie ślubne 2016

Na szczycie tych sukienek znalazły się następujące modele:

  1. Erotyczne suknie ślubne zdecydowanie przyciągną uwagę innych. Tylko bardzo odważna dziewczyna może sobie pozwolić na takie nagie części ciała, więc lepiej jest używać tego stroju na imprezę z wąskim kręgiem przyjaciół w młodym wieku.
  2. Oryginalna suknia ślubna 2016 może stać się sukienką w stylu narodowym. Z reguły ta sukienka wygląda bardzo elegancko. Nie powinieneś myśleć, że będziesz wyglądać jak zagnieżdżona lalka, wielu projektantów oferuje bardzo stylowe i ciekawe sukienki tego rodzaju.
  3. Wśród najbardziej niezwykłych sukien ślubnych w 2016 roku były sukienki z kwiatów. Oczywiście, nie każda panna młoda będzie mogła sobie pozwolić na taką przyjemność, ale w taki czy inny sposób takie dzieła sztuki ślubnej powstają dzięki wspólnym wysiłkom projektantów i florystów. Jeśli nie masz okazji pokazać się w sukni ze świeżych kwiatów, daj pierwszeństwo sukienka z kwiatowym nadrukiem .
Suknie ślubne z niespodzianką

Suknie ślubne w stylu Boho są również popularne wśród narzeczonych. Wykonane z koronki, obcisłe figury, wyglądają niesamowicie i skupiają się na delikatnym smaku właściciela.

Na uwagę zasługują również suknie ślubne z piór. Stroje wykonane z pawich piór wyglądają luksusowo, a pióra ptactwa wodnego mogą pojawić się w całej okazałości, jeśli z nimi pracujesz. Chociaż naturalne pióra można zastąpić sztucznymi - w takiej sukience będziesz wyglądać równie dobrze jak firebird.

nietypowe suknie ślubne 2016 1nietypowe suknie ślubne 2016 2nietypowe suknie ślubne 2016 3
nietypowe suknie ślubne 2016 4nietypowe suknie ślubne 2016 5nietypowe suknie ślubne 2016 6
nietypowe suknie ślubne 2016 7nietypowe suknie ślubne 2016 8nietypowe suknie ślubne 2016 9